Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
"Ben bu kadını seviyorum arkadaş!"
Sezon: 1 Bölüm: 28

Bu itirafı duyduktan sonra başka olaylarla başlayamadım yorumuma :)) Emre dün de dediğim gibi favori damat adayım ve favori olmayı sonuna kadar hakediyor. Hani diyoruz yaa "adamın dibi" diye Emre tam da adamın dibi net!!! Ayça'nın eski nişanlısının gönderdiği orkide çöpü boylarken, eski nişanlı da mazideki yerine doğru yol aldı bugün ve her şerde bir hayır vardır sözüne istinaden bu olayla birlikte hem Ayça'nın sevgisinden emin olduk hem de Emre'den beklenen itirafı duyduk. Yanisi kötü başladı iyi bitti hatta çok da güzel bitti :))

Dipnot eklersem eğer; Ayça'nın gözyaşlarını, yapacağı hareketleri, gösterdiği tepkiyi doğru yorumlayan Emre, nasıl da güzel seviyosun dedirtiyor ve iyi ki varsın sayende adamlık dersi vermeden adam nasıl olunuru yaşatıyosun:))

Dipnot 2: Ayça'yı Emre'nin yanındayken seviyorum daa kızlar evinde sevemiyorum. Emre'ye davranışları tamam on numara, süper ama diğer kızlara olan davranışlarını sevemiyorum. Özellikle Mehtap'a karşı davranışlarını tasvip etmiyorum. Mehtap gerçekten Ayça'nın iyiliğini istiyor, buna inanması lazım artık Ayça'nın; kaldı ki Emre buzları eritecek gibi görünüyor :))

Melis'e gıcık oluyorum ciddi anlamda. Erdem'i sevmediği gibi Erdem'in saf ve temiz duygularını kullanıyor. Sevgi bir nispet aracı değildir. Bunu Daniela da Ceyda'ya karşı yapmıştı, Melis de Mehtap'a karşı yapıyor. Ceyda da temiz sevmişti, Mehtap da aynı şekilde; ne yani onların sevdiklerini siz elde ettiniz diye nispet mi yapmanız gerekirdi? Hiç hoş davranmıyor Melis ayrıca; Erdem'den özür dilemekten başka bir şey yapmadığı halde -yanisi Erdem'in kırgınlığını giderecek, güvenini yeniden kazanacak hareketler yapmadan - Erdem'e "Fazla naz aşık usandırır," diyebiliyor. Umarım bu hafta elenerek veda edersin bizlere (:

Serhan'a aşk değil ama dost olmak çok yakışıyor :D Gerek Erdem'e gösterdiği tavır gerekse bugün Emre'ye verdiği destek olsun onu bu şekilde sakin ve dostça duyguları içerisinde izlemek keyifli ne yalan diyim o zamanlar sempatik gelebiliyor az biraz :D Yarınki bölümde Melis'e fena ayar verecek galiba; yarından sonra Serhancı bile olabilirim o derece merakla bekliyorum :D

Duygu'yu elenmeden önce seviyor idim, elenip geri geldikten sonra hem tanıyamıyorum hem yaşının olgunluğunu göremiyorum hem de yakıştıramıyorum nispet yapmasını vs. “Murat için dönmedim,” dedi şimdi de Murat için kavga ediyor-MUŞ gibi görünüyor, samimi bulmuyorum kendisini.

Cansel'i en baştan beri itici buluyorum. Özellikle birileri kavga ederken yanlarına gelip kollarını birleştirip sinsice gülümsemesine ayar oluyordum. Şu sıralar direkt kavga ediyor orası ayrı; lakin babasının dediği gibi Serhan'ı ya da Erdem'i tanıyabilir. Erdem’le daha güzel bir uyum yakalar ve Erdem'i de Melis'ten kurtarmış olur, hoş da olur. (:

Programı niye seviyorum ya da niye ekranda kilitli kalıyorumun cevabı karakter izlemeyi ve yorumlamayı seviyor olmam ve bu program tam da bunları veriyor bana. 14 farklı karakter var ve hepsi birbirinden ayrı özellikte. İşte onların yaşadıkları tam da bana esas Survivor burası dedirtiyor :D Karnının aç kalması değil ama sevgiye susamak, sevgiye acıkmak insanları bunalımdan bunalıma, entrikadan entrikaya koşturtuyor. Ve bu halleri izlemek de gerçek yaşamımızdaki ilişkilere ayna tutuyor o yüzden de program bu kadar sevildi düşüncesindeyim...

Hepsinin yolunu açık olsun ve herkesin yolu aşkla kesişsin, kısmetse yarın ki bölümde buluşmak üzre hoşçakalın :))

YORUMLAR
BUNLAR DA VAR