Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Ekran başında geçirdiğim onca saate yazık!
Sezon: 1 Bölüm: 32

Fragmandaki küçük kız meğersem yönetmenin kızıymış! Emre'nin kızı değilmiş, az daha yüreğimize iniyordu (:

Açıkçası programa başlama sebebim kız kardeşimdi. Birlikte başlamıştık ve ilk başlarda izlemesi keyifliydi. Kim kimden hoşlanacak, kim aşkına karşılık bulacak, kim platonik takılacak, karakterler nasıl, kim ne tepki verecek vs tarzında merakımız vardı. Lakin programın geldiği nokta televizyonu kapatmaya kadar vardı. Benim bünyem daha fazla kaldıramaz böyle atarlı giderli sinirli, özellikle de saygısız insanları!!!

Melis Melis Melis... Erdem'i sevmediği gibi, onun duygularını kullandığı gibi, şimdi de dostum arkadaşım dediği Cansel'in duygularıyla oynuyor. Mehtap'la anlaşamayan, neredeyse düşman olan insan bugün onunla bir olup Cansel'in resmini şeytana çevirdiler. Benim derdim resim değil Melis bu hareketi yaparken haklı değil, derdim bu. Cansel'e düşman olacak, sürekli laf dokunduracak pozisyonda değil kendisi, neden mi? Kendi düşen ağlamaz da o yüzden!!! Cansel açık açık sordu "Duyguların varsa hiç karışmıcam," dedi Melis cevaben "İşim olmaz Erdem'le," dedi ve olaylar böyle gelişti. Şimdi kalkmış trip atıyor, ortamı geriyor ve "Kess, kesss!" diyerek saygıda sınır tanımıyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu Melis Hanım!!! Ayrıca ben sert mizaçlıyım diyosun da sert olmak ile saygısız olmak çok ayrı şeyler bunu da ilave etmeliyim dedim (:

Mehtap... Kendisine kaktüs diyerek hem sevdiğimi hem de dokunmaya korktuğumu söyleyerek sempatiklikte bulunmuştum lakin Mehtap'ın kıskançlıklarından daha doğrusu takıntılarından gına geldi artık. Erdem takıntısı bir yandan Ercan takıntısı diğer yandan, Murat aşkı başlamadan bitti derken Tankut üzerinden Duygu'yla atışması vs Mehtap'ı tutacak dalım kalmadı yanisi!

Gelinler evini izlemek o kadar sıkıcı, o kadar bunaltıcı ki programa aldıkları gelinleri sorgulamalılar yanisi. Amaç evlilikse ordakilerin hiçbiri evlenmeye gelmemiş. Gelinlerin her biri diğerinin elindekini kapmaya, güzel giden şeyleri bozmaya, gelinler evini yaşanmaz kılmaya gelmişler. Cicili bicili davranacakları yerde her biri afedersiniz de çirkefe bağlıyorlar yanisi!!!

Erdem'i Emre'yi Murat'ı Tankut'u az biraz Ayça'yı, Ceyda'yı ve önceleri Mehtap'ı seviyor idim lakin yetmiyor efenim. Ayrıca evdeki tek aşk Emre ve Ayça; amaç buydu zaten ama onlara yapılan yorumlar bile aşktan uzakta! Kıskançlık, çekememezlik, bir laf dokundurma, bir saygısızlık vs yani aşkla dolu yorumlar olmasına karşılık tam tersi yorumlar hakim yanisi...

Velhasıl kelam karakter yorumlamayı sevdiğim için izlediğim program, şu an bana eziyet olarak geri dönüyor. Ekran başında geçirdiğim onca saate yazık yanisi. O sebepten başka programlardaki yorumlarda görüşmek üzre, kısmetiniz bol olsuunn efeniimm saygılaarr :)))

YORUMLAR
BUNLAR DA VAR