Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Emre böyle devam inşallah
Sezon: 1 Bölüm: 29

Bugün Duygu Murat'ın nezaketen verdiği gülleri çöpe attı ve yine yeni yeniden samimiyetsiz geldi davranışları. Gülleri hiç almasaydı ya da aldığı anda eve döndüğünde nispet yaparak merdivenlerden inmeseydi de direkt çöpe atsaydı inandırabilirdi kendisini ama cıkkkss yemiyoruz efenim. Duygu, Mehtap ve Murat üzerinden prim yapmaya çalışıyor ama başarılı olamayacak kanısındayım (:

Melis ve Erdem aşkı niye bitti? Erdem Melis için epey mücadele etti, iltifatlar etti, duygularını dile getirdi, jestler yaptı, hediyeler aldı ve karşılık bulamadı. Melis Erdem'i her daim cepte gördü tabir-i caizse ve istediği gibi tepkiler verdi. Teyzesinin gelmesiyle Serhan'a açık açık yürüme kararı aldı ve bittabisi Erdem Melis defterini kapattı. Melis eğer Erdem'in duygularıyla oynamasaydı (Erdem elini tuttuğunda karşılık verdi, özledim dedi sürekli, dans etti içten bakışlarla vs) Erdem Melis'in Serhan'ı tanımasına ses etmeyebilir ve kenarda Melis'in geri gelmesini bekleyebilirdi ki hep dedi Melis'e "Gitmek istiyosan git ama yine bana gel," diye ama Melis'in gidişi kırıcı, dönüşü ise inandırıcılıktan uzaktı. Bu yüzden de bitti Melis hala bık bıkkk yapıp Erdem'i suçlu çıkarmaya çalışıyor ama cıkkkss bunu da yemiyoruz efenim, geçiniiz (:

Önder de final gününe az kaldığı için Ceyda ve Ercan üzerinden kavga çıkardı. Ceyda'nın kendisine yeşil ışık yakmamasına sinirlendi ve hıncını hem Ceyda'dan hem de Ercan'dan çıkarmaya çalıştı. Ceyda Önder'i beğenmek zorunda değildi ve kimseyi kırmadan da uzak durdu Önder'den. Önder'in gelip hesap sorması ve hakaret etmesiyle hem Ceyda'ya hem de Ercan'a ayıp etti. Ardından Serhan ve Melis'in olduğu yerde Ceyda'yı kötülemesi "Ne gemiler yaktım, bir teknenin lafı olmaz" diyerek Serhan'a gülümseyerek bakması şık olmayan hareketlerdendi. Gitmesi muhtemel adaylardan birisi Önder...

Ercan damat adaylarından yanlış anlaşılıp, sevilmeyen bir aday. Lakin nasıl ki Mehtap'ı korumak geliyor içimden, Ercan'ı da o şekilde koruma içgüdüsü hakim :D Ercan ve Ceyda olur diyorum inşaallah olsun diyorum şans diliyorum yolları açık olsun diyorum :))

Serhaann Serhaann seni sevmek için çabalıyorum ama yok yanisi. Ceyda ile olayın bitmedi mi? Bitti! Ee daha ne merak ediyosun Ceyda-Ercan ve Önder tartışmasını? Niye hala Ceyda'ya hakaret ediyorsun? Tencere kapak ilişkisi muamelesi yapıyosun da saygı duyamıyorsun Ceyda'ya?? Üzülüyorum cidden yaa Serhan'ın Ceyda hakkındaki sözlerine, Ceyda üzülmüş çok mu? ://

Serhan ve Melis atışmasını merakla bekliyordum da umduğumu pek bulamasam da, Serhan'ın Melis'e geçit vermiyor oluşunu takdir ediyorum. Vee evet halaa Serhan’cı değiliimm:D

Mehtap'ı seviyorum sevmesine ama Erdem takıntısından vazgeçmesi gerekiyor. Doğru şeyleri, yanlış biçimde ifade ettiği için tartışmalar yaşanıyor lakin Erdem'le Cansel'in yapmacık davrandıkları konusunda kendisine katılmıyorum bil istedim tatlım :))

Gelin adaylarından Ayça birinci olurken damat adaylarından da Erdem oldu. Her ikisi de hakettiler bu hafta. İkisi için de zorlu bir haftaydı ve ikisi de sağlam bir şekilde sorunlarıyla başettiler. Tebriks ediyoruz efeniimm:))

Ayça ödülünü Emre’siyle paylaşırken, Erdem de Cansel'le paylaştı çok da iyi oldu hanisi :)) Emre ilk defa dün Seda Hanım’a ve arkadaşlarına itiraf etmişti "Ben bu kadını seviyorum arkadaş!" diyerek bugün de Ayça'ya söyledi; Ayça seni seviyorum <3 <3 <3 Emre o kadar güzel şeyler söylüyor ki hayata dair boş konuşmuyor yanisi; istediğin şeyler hemen gerçekleşseydi elinden de hemen kayıp giderdi. Sabretmelisin ki beklediğin şeyler gerçekleşsin.. minvalinde çok güzel tespitleri var hayata dair; süpersin Emre böyle devam inşaallah :))

Malum yarın final var. Hafta sonları televizyon izleyemediğim için finali izleyebilir miyim bilmiyorum ama tahminlerim ve gitmesini istediklerim var elbette... Gelinlerden Melis ve Duygu gitmesini istediğim adaylar, Sermin'in gitmesi ise daha muhtemel. Yeniler pek tutunamıyor çünkü gelinler evinde :) Bakalım hayırlısı :)) Damat adaylarından ise Önder'in gitmesini istiyorum. :D Sevemedim kendisi bir de diğer adayların arasındaki dostluğu, arkadaşlığı izlemeyi seviyorum. Tartışmaları bile kaliteli. Hep birlikte yemek yapıp yiyorlar, birlikte topluyolar ortalığı, gruplaşmadan sohbet ediyorlar vs gelinler evinde göremediğimiz şeyler bu değerler (: Yalnız Ercan da gidebilir, Murat’ın da kararsızlığından ötürü elenmesine ramak kalabilir. Hayırlısı neyse o olsun bakalım ;))

Sevgiyle kalın, bol kısmetli hafta sonları sizinle olsun inşaallah ;))

YORUMLAR
BUNLAR DA VAR