Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Korkunç Anneanne Semra Hanım
Sezon: 1 Bölüm: 10

Anneanne Semra evde siyah dantelli kokteyl elbisesiyle oturuyor.

Kara Ekmek’te bu hafta herkes birbirinin geçmişini eşeledi, gizli saklı ne varsa öğrendi, yeni şantaj malzemeleri, yeni muhbirler buldu. Ama bence bu hafta başrolde anneanne Semra vardı. Öyle anneanne deyip geçmeyin, Semra Hanım, torunlara kek börek yapan, arada gelinlere takılan tonton teyzelerden değil çünkü. Saman altından su yürüten, işini de son derece bilen bir kadınmış, öğrendim.

Anneanne Semra, torunu Çetin’in karıştığı kaza/ cinayeti gösteren videoyu izledi. Torununu korumak için ne yapacağını şaşırdı. Delillerden kurtulmak amacıyla laptopa balyozla girişerek, göçertti. Ardından Hacer Hanım’a çöpe attırarak biraz eblehçe davrandı. Keşke Semra Hanım, Sarıyer Belediyesi’nin açtığı ücretsiz bilgisayar kurslarına gitse. Yalıya da yakın. Orada öğretiyorlar her şeyi. Üstelik ücretsiz. Zaten Hale’den videonun Selen’in inboxında olduğunu ve silinemeyeceğini öğrenince, o da biraz şey oldu. İşte kursa gitseydi böyle şeyler yapmazdı mesela. Neyse, zaten o videodan artık bütün yalının haberi var sayılır. Hale, evdeki çalışanlar, Taylan hepsi bir şeylerden şüpheleniyor.

Asiye’nin eski sevgilisi ve çocuğunun babası Berkant bu bölüm, öyle aşağılık davranışlar gösterdi ki, artık kendisinin çukur olduğuna karar verdim. Tam bir asalak gibi, hiç umursamadığı çocuğuyla ilgilenmeye kalkmalar, ikide bir yalının bahçesinde dolaşmalar, tehditler. Neyse ki Çetin, yakasına yapıştı, haddini bildirdi. Üstelik holdingde bir iş de kaptı. Ama tabii Berkant’ın işi bela çıkartmak. Bakalım ilerleyen bölümlerde bizi tiksindirmek için daha neler yapacak?

1 2 3 4
Defne Akman
28/03/2015 19:38
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR