Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Mehtap bir kaktüs çiçeği; hem seviyorum hem dokunamıyorum
Sezon: 1 Bölüm: 27

Uzuun biir aradan sonra merhabaa, özlemişiiim yorum yapmayı :)) Öncelikle favori damat adayım Emre, gelin adaylarım ise çok da emin olmamakla birlikte Ceyda ve Mehtap :)

Damat adaylarından sevmediğim bir isim var ise o da Serhan efenim (: İlk başlarda iyi gidiyordu, severek izliyorduk kendisini; taaa kii bütün damat adaylarının peşinden koştuğu Daniela kendisini (Serhan'ı) beğenene kadar! O zaman bir şeyler oldu Serhan'a, hosuna gitti bu durum, tavırları değişti vs derken Ceyda'ya karşı takındığı kırıcı tavırdan sonra bitti bende kredisi. Programda da bitti aslında; aldığı üç ihtarla diskalifiye olması gerekirken, arkadaşlarının oylarıyla evde kalmaya devam ediyor da nereye kada, işte onu bilemiyorum...

Gelin adaylarından Mehtap tabiri caizse kaktüs çiçeği. Hem seviyorum hem de dokunamıyorum ama ne hikmetse sevgisi ağır basıyor ;)) Doğru şeyler söylüyor, dogru tahminlerde bulunuyor, doğru adımlar atıyor daa sonuçları her daim yanlış. Işte bunu nasıl başarıyor hiç bilmiyorum. Duygu da dahil diğer tüm kızlar Mehtap'ın üzerinden prim yapıyorlar, umarım Mehtap daha fazla gaza gelmez de Murat'ın ellerinden tutar ve sakince bir ilişkiye başlar. Kız kimin adını verse ya elenip evden gitti ya da diğer gelin adayları elinden aldı. Umarım iyi şeyler olur Mehtap için…

Emre ve Ayça ikilisinin ilişkisi izletiyor kendisini lakin Ayça Emre için değişmeye zorladıkça kendisini bu iş olmayacak kanısındayım. Ayça’da şöyle bir durum var, Emre’yle yaşadıklarını kendisine saklayamıyor, hemen eve gelip diğer gelin adaylarına anlatıyor, havada da biraz nispet kokusu hakim oluyor ama Ayça gözümde bir Melis değil elbette!

Melis'in durumu daha vahim. Evin akil adamı Erdem'in sevgisini kazandı diye cepte gördü gül gibi damat adayımızı ve teyzesinin sözde! yönlendirmesiyle Serhan'a yürüdü. Serhan da giydiği kıyafetlere yakışır şekilde tepkisini verdi ve “Erdem benim kardeşim, kusura bakma seninle işim olmaz,” dedi! Serhan'ı alkışladığım tek yerdi desem :D Öyle olunca Melis bugün geri adım attı ve Erdem'den Emre'den aldığı gazla özür diledi. Umarım Erdem bu kez aynı hatayı yapmaz ve sanırım yapmıyor da. Yarın epey heyecanlı bir bölüm bizi bekliyor zira Melis Erdem'in sevgisini yine yeni yeniden kullanarak Mehtap'a karşı yürüyor.

Son olarak Ercan'ı ısrarla yanlış anlayan damat adaylarına sesleniyorum:  Adamin bir şey yaptığı yok öyle aman aman hatalar yapmıyor. Önder’di sanırım ona karşı saygılı davranmak adına kendisini geri çekti Ceyda konusunda ve Ceyda yeşil ışık yakınca kararından vazgeçti ve gayet mertçe Cansel'e de, Önder'e de söyledi. Yanisi net değil diyemezsiniz gayet de net!

Kısmetse Olur kısa yorumlanabilir mi bilmiyorum, yanisi ben başarabilir miyim bilmiyorum ama her gün yorumlamaya çalışacağım Allah'ın izniylee :)) Kısmetse yarınki yorumda buluşmak üzere, sevgiyle kalın :))

YORUMLAR
BUNLAR DA VAR