Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Melis özeleştiri yapmadan bu iş bitmez!
Sezon: 1 Bölüm: 31

Bugün yayınlanan bölüme çok fazla yorum yapmama gerek yok aslında. Yorum yapmaya başladığımdan beri yaptığım tahminler doğru çıktı(: Melis ve Erdem aşkı niye bitti sorusuna verdiğim cevap, dünkü yorumumda arzu eden merak eden okuyabilir (:

Melis'in teyzesi ve Erdem'in annesi misafir olarak geldiler ve bir nevi yüzleşme yaşandı. Melis ve teyzesi haksız oldukları halde, haklı olduklarını iddia ettiler ve 'Türk halkı görüyor' demeyi de ihmal etmediler. Evet, görüyoruz gerçekleri. Erdem ve Melis birbirlerini tanıma aşamasındayken sayın teyze gelip "Serhan'ı tanımalısın" diyerek Erdem'i ve duygularını yok saymış idi. Şimdi de "Cansel'i niye tanıyorsun?" diyerek Erdem'e hesap soruyor. Erdem en azından Melis'le tanıma fasıllarını noktalamıştı Cansel'e adım atmadan önce... Yani bu mevzu daha çok su götürür arkadaşlar ve Melis özeleştiri yapmadığı sürece de bitmez bu mevzu... Melis'e ve tavırlarına katlanamıyorum, yorum bile yapamıyorum yanisi...

Bölümde sadece Melis, teyzesi, Erdem ve annesi ve de Cansel olduğu için yorumlarım bu kadar ;) Yarınki bölümde Emre'ye "baba" diyen ufak bir kız çocuğu, Tankut'u paylaşamayan Mehtap ve Duygu var yanisi esas yarın yorumlanmalı diyerek sizleree veda ediyoruum kısmetiniz bol olsuun efeniimm :)))

 

YORUMLAR
BUNLAR DA VAR