Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Arka Sokaklar
Kanal D / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 10 OYUNCULAR: : Zafer Ergin (Rıza Baba ),Şevket Çoruh (Mesut ),Özgür Ozan (Hüsnü Çoban),Müge Boz (Ece),Can Nergiz (Onur),Alp Korkmaz (Ali),Beril Kayar (Deniz),Figen Evren (Suat),Özlem Çınar (Aylin),Nazlı Tosunoğlu (Nazike),İpek Yaylacıoğlu (Pınar),Hülya Kalebayır Çelik (Ayla),Can Başak (Arif Müdür),Tunç Oğuz (Arda),Buse Varol (Yasemin),Yüsra Geyik (Zeliha),Manolya Aşık (Şule),Onur Bay (Tekin),Furkan Göksel (Metin),Kerimhan Duman (Tunç),Balım Gaye Bayrak (Ceren),Seda Kement (Feray),Esin Karakaya (Neriman),Tolga Yavuz (Dr.Eren),Efe Aydın (Fatih),Garip Kont YAZAR: Ozan Yurdakul,Sinan Yurdakul,Ömer Genç,Ali Aydın YÖNETMEN: Orhan Oğuz YAPIMCI: erler film,Türker İnanoğlu

403. Bölüm Özeti

 

27 Mayıs Cuma / 20:00 / Kanal D

 

Ferruh ve Ayşe, çevirmeye takılıp durdurulur. Polislerden biri içeridekinin aranan şahıslar olduğunu anlayınca Nejat son gaz kaçmaya başlar. Uzun süren bir kovalamaca yaşanır. Anonsu alan ekibimizde takibe katılır. Ferruh ve Ayşe kaçmayı başarırlar. Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar.

Azmi Kilis’te kaptırdığı silahların ceremesini çekmektedir. Maruf cezaevinde tek kişilik hücresinde yaşamını sürdürmektedir. Azmi’nin Maruf ile işi henüz bitmemiştir. Örgüt, Silah ve mühimmatın nakliyesi için Azmilerden lojistik destek beklemektedir.

Hüsnü’ye başkomiser maaşı zammının üzerine ayrıca da ikramiye verirler. Evde bu paranın yankıları fazlasıyla döner. Hüsnü hayat arkadaşı Suat’a sürpriz bir hediye almak istemektedir. Bu konuda Nazike ve Zeliha, Hüsnü’ye yardımcı olacaktır.

 

ÖZEL
HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR