Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
ATV / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: OKTAY KAYNARCA(HIZIR ÇAKIRBEYLİ),DENİZ ÇAKIR(MERYEM ÇAKIRBEYLİ),MÜJDE UZMAN(NAZLI MERİÇ),TARIK ÜNLÜOĞLU(ÜNAL KAPLAN),YUNUS EMRE YILDIRIMER(ALPASLAN ÇAKIRBEYLİ),OZAN AKBABA(İLYAS ÇAKIRBEYLİ),SABİNA TOZİYA(HAYRİYE ÇAKIRBELİ),TUNA ORHAN(SERVET KARADEMİR) SİNAN DEMİRER(CİVCİV-YUNUS TOKGÖZ),HAKAN KARAHAN(ÖZER ÇETİNER) YAZAR: Raci Şaşmaz,Bahadır Özdener YÖNETMEN: Onur Tan YAPIMCI: Raci Şaşmaz,Fark Film

38. Bölüm Özeti:

31 Mayıs Salı / 20.00 / ATV


Hızır, Nazlı’ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Yavaş yavaş aşkını kaybettiğini düşünen Nazlı, bebeğinin de elinden alınmasından sonra ne yapacağını bilemez. Hızır’ın affı ise kolay olmayacaktır. İşlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak atak ise Meryem’e karşı bitmek bilmeyen nefretiyle Nurten’den gelir.

Toprak'ın intikam hırsıyla dolu yeğeni Hakan vakit kaybetmeden planlarını teker teker uygulamaya başlar. Alparslan'ın düştüğü tuzakla bu davanın ilk kanı dökülecektir. Bu sırada Ünal Kaplan masasında boşalan sandalyeye kendi çıkarları doğrultusunda birini oturtmak için kolları sıvar. Fikret’in masaya oturması yönünde planlar yapsa da diğer üyeler bu fikre tepkilidir. Diğer yandan Özkan’ın, masadaki yerini sağlamlaştırabilmek adına Fikret’i yok etmek amaçlı aldığı karar en çok Emine’yi etkileyecektir.

RÖPORTAJLAR
HABERLER
YORUMLAR