Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
34. İstanbul Film Festivali’nde Yerli Dizi Oyuncuları

34. İstanbul Film Festivali’nin Ulusal Yarışma bölümünde dokuz film var. Televizyon dizilerinde yer alan veya bu sayede tanıdığımız birçok isim de bu filmlerde yer alıyor. Ayrıca bu kategoride beş filmin Seyfi Teoman En İyi İlk Film ödülüne aday olduğunu da hatırlatalım.

Limonata

İkinci Bahar dizisiyle televizyon kariyerine başlayan Ali Atay, bugünlerde iki heyecanı birden yaşıyor. Son dönemde Leyla ile Mecnun dizisindeki rolüyle çıkış yakalayan, bu sıralar dizisiyle tekrar ekranlara dönecek olan Atay, ilk yönetmenlik deneyimi olan Limonata filmiyle İstanbul Film Festivali’nin Ulusal Yarışma bölümünde yer alıyor. Filmin senaryosunu birlikte yazdıkları Ertan Saban’ın da Mutlu Ol Yeter dizisinde yer aldığını hatırlatmak gerek. Ertan Saban’a başrolde eşlik eden oyuncu ise en son Beş Kardeş dizisiyle ekranlarda yer alan Serkan Keskin. Geçen yıl en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Keskin bakalım bu sene bunu başarabilecek mi?

Filmin konusu: Başka kültürlerden gelen, birbirini tanımayan iki kardeşin benzerliklerini, farklılıklarını ve kavgalarını eğlenceli bir yol hikâyesiyle anlatan bir film Limonata

Gösterim: 13.04.2015/19.00 - Atlas

1 2 3 4 5 6 7 8
Doruk Önal
28/03/2015 19:23
YORUMLAR
DİĞER HABERLER