Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Çocukların gülüşlerini duydunuz mu? LÖSEV'in kampanyası sürüyor!

Lösemili çocuklar 23 Nisan’da 1 günlüğüne büyüklerin yerini almak yerine, sadece çocukluk yaptılar. 23 Nisan haftası boyunca gülüşleriyle radyolarda yer aldılar!

Yalnızca destekçilerinin bağışlarıyla ayakta duran, her yıl binlerce lösemili çocuğa umut olan LÖSEV, bu yıl lösemi farkındalığını artırmak için dikkat çekici bir kampanyaya imza attı.

Mutluluk ve moral, lösemi tedavisinde en etkili ilaçlardan. Bu ilaç, tüm lösemili çocukların yüzünü güldürsün diye, Gülüşünde Hayat Var kampanyasının ilk adımları 23 Nisan’da gerçekleştirilen LÖSEV etkinliğinde atıldı. Etkinlik boyunca çocuklar gülüp, eğlendi. Onların gülüşleri, etkinlik sırasında kaydedildi.

Lösemili çocuklarımızın gülüşlerini herkes duyabilsin diye, kaydedilen bu sesler, 24 Nisan sabahı, Türkiye'nin en çok dinlenen radyo programlarında kullanıldı ve her zaman duymaya alışık olduğumuz kahkaha efektlerinin yerini aldı.

Sıradışı bu değişiklikle dinleyicilerinin dikkatini çektikten sonra radyocular, dinleyicilerden LÖSEV’e bağış yapmaları için destek istediler. İlk anından itibaren gülümsemek üzerine kurulu kampanyada, bağışlar da gülümsemelerle yapıldı!

Dinleyicilerinden 3406’ya gülen bir emoji  göndermelerini isteyen radyocuların görüntüleri, daha geniş kitlelere ulaşabilsin diye internette de yayılmayı başladı.

23 Nisan haftası boyunca sürecek bu kampanyaya siz de destek olmak için 3406’ya bir emoji gönderebilir, daha çok insanı kampanyaya katılmaya davet etmek için aşağıdaki videoyu paylaşabilirsiniz.

Lösemili çocuklarımız için mutlu bir gelecek gülümsemeyle başlar,

Çünkü senin gülüşünde hayat var!

 

YORUMLAR
DİĞER HABERLER