Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Feride annesini uğurluyor

Karadayı'nın yeni bölümünde Feride, babası Mehmet Saim'in öldürdüğü annesini gözyaşlarıyla toprağa verecek.

Karadayı hayranlarının uzun süredir merakla beklediği sahneler yeni bölümde ekrana geliyor.Yürekleri yakacak bölümde; hırsızlık suçu verildiği için annesinin ölümüne inanmayan Feride nihayet katilin babası olduğunu öğrenecek.

Yeni bölümde; cinayete tanık olan evin çalışanları Vedat ve Mualla kaçmaya karar verecekler. Kerime'nin kanının yerde kalmasını istemeyen Vedat, Feride'ye annesini, babasının öldürdüğünü anlatacak. Annesini kaybeden ardından da babasının katil olduğunu öğrenecek olan Feride'nin ızdırabı ekran başındaki milyonları derinden etkileyecek.

MEHMET SAİM İÇİN ÇEMBER DARALIYOR!

Geçtiğimiz bölümde, Mehmet Saim'in büyük bir soğukkanlılıkla karısını öldürmesi izleyenleri şoke etti. Yeni bölümde Mehmet Saim akıl almayacak acımasızlıkla oyununu oynamaya devam edecek. Feride'ye karısını kaybetmiş, üzgün, gözü yaşlı baba rolünü oynarken Müdür Selim ve Savcı Adnan'la işbirliği yaparak Kerime'nin ölümünün üstünü kapatmaya çalışacak.

Feride, hapiste olan Mahir'in yardımı olmadan babasının katil olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?, Her zaman adaletten yana olan Feride, gerçekleri ortaya çıkarmak için nasıl bir yola başvuracak?, Mehmet Saim'in kusursuz planı işleyecek mi? gibi birçok soru yeni bölümde yanıt bulacak.

Ay Yapım imzalı senaristliği Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar'ın üstlendiği Karadayı 20 Nisan Pazartesi günü saat 20.00'da ATV'de...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
YORUMLAR
DİĞER HABERLER