Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Karadayı'dan dalya bölüm!

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un  paylaştığı, üç sezon boyunca  her Pazartesi milyonları ekran başına toplayan Karadayı büyük bir başarıya imza atarak bu akşam 100.bölümüyle ekrana geliyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU VE BERGÜZAR KOREL: "100. BÖLÜM GURURUNU YAŞIYORUZ!"

Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 100 haftadır ekranlarda olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. İmirzalıoğlu;  "100 bölümü devirmek hiç kolay değil, özellikle bu yıllarda. Tüm ekibin eline, emeğine sağlık; 100'den emeği geçen herkese ve bizi yalnız bırakmayan seyircilere çok teşekkür ediyorum." dedi. Bergüzar Korel ise; "Dile kolay 100.hafta. Bende bir coşku bir sevinç şükürlere sarmalanmış. İlk günden bugüne bu sette hep çok mutlu çalıştım. Bir oyuncu olarak kendimi hep güvende ve değerli hissettim. Herkese çok teşekkür ederim." sözleriyle ifade etti.

DALYA BÖLÜM SÜRPRİZLERLE DOLU!

Karadayı efsanesinin ekrana gelecek 100. bölümünde izleyiciyi birçok sürpriz bekliyor.

Yeni bölümde; Mehmet Saim'in planıyla Kütük Nail'i öldürmek suçuyla hapse düşen Mahir'in tanığı Feride olacak. İzleyiciyi şoke edecek hamle ise Turgut'tan gelecek. Mahir'in kurtulması için Feride'ye teklifte bulunan Turgut'un, akıl almaz planı izleyicileri ters köşeye yatıracak.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat  ve Sema Ergenekon’un yazdığı “KARADAYI” 100. bölümüyle 2 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Atv’de...

1 2 3 4 >
YORUMLAR
DİĞER HABERLER