Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Bana Bir Kahraman Göster

Yeni dizi sezonunun ilk yabancı dizi tanesinin düşmesine yaklaşık bir ay kalmışken bir yabancı dizi haberleri yazısından daha merhabalar efendim. Geçtiğimiz hafta içinde olan biten şu şekilde:

* Ben başlamasına bir ay kadar var dedim ama dikkatinizi çekmiştir, daha önce Supergirl ve Crowded erkenden nete düşmüştü. Geçtiğimiz hafta da Blindspot, Minority Report ve Lucifer de düşüverdi. Bunlardan Minority Report ve Lucifer FOX, Blindspot ise NBC dizisi. Dahası Lucifer sezon ortasında, diğer ikisi Sonbahar’da karşımıza çıkacak. Kısaca bahsedersek:

Blindspot: Times Square’de bir çantanın içinde çırılçıplak, bütün vücudu dövmelerle kaplı ve hiçbir şey hatırlamayan bir kadın bulunur. Dövmelerden birisi de bir FBI ajanıyla bağlantılı çıkar. Dizi, her bölüm bir dövmenin gizemine yönelik ilerleyecek.

Lucifer: Bildiğimiz melek olan Şeytan’ın, yani Lucifer’ın Cehennemi terk edip Los Angeles’ta bir bar açtığı dönemdeyiz. Lucifer bir cinayete tanık oluyor ve bir FBI dedektifine eşsiz yetenekleriyle yardm etmeye başlıyor.

Minorty Report: 2001’de Tom Cruise’un başrol oynadığı aynı isimli filmin dizi uyarlaması. Olaylar filmden 15 sene sonrasında, suç işleyecekleri işlenmeden önce tespit eden programın sona erdirildiği ve suçla başka şekillerde savaşıldığı bir dünyada geçecek.

Yeni bir şey deneme havasında olanlar için seç beğen al bir şey çıkmış ortaya yani. Tavsiye lazımsa yukarıdan aşağıya denenebilir. Yalnız Blindspot’ın The Blackist tarzında bir dizi olduğunu unutmayalım lütfen.

* Bunlar dışında geçtiğimiz Pazar yeni başlayan HBO minisi Show Me A Hero dizisi var. Daha önce şurada bahsedilmişti. Bir de Young and Hungry ikinci sezonunun kalan bölümleriyle yayınına devam edecek.

 

* Teen Choice Awards’un (Gençlerin Seçimi Ödülleri) kazananları Pazar akşamı yapılan törenle belli oldu. Kazananlar için şuradan.

* Stephen Amell (Arrow) geçtiğimiz hafta bir Amerikan güreş müsabakasında karışan ortalık sonucunda kendini bir anda ringe attı ve güreşçilerden Stardust ile kavgaya tutuştu. (Video) Elbette WWE’nin içinde oyunculuk da olduğundan gerçeklik payı göründüğü kadar yoktu ama bu kadar değil.

Kısa sürede ayrılan ikili, Stephen’ın kozları paylaşma isteği sonucu 23 Ağustos’ta tekrar karşı karşıya gelecekler. Site yazarlarından Mehmet Dinler, ikili daha karşı karşıya gelmeden önce durumdan şu yazısında bahsetmişti.

1 2 3
/ Aytaç Kara
17/08/2015 18:28
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI