Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hülya Avşar Show mu?

image

Çocukluğumun hafta sonu gecelerinde Hülya Avşar Show her hafta bombalar patlatırdı. En büyük olayı Ricky Martin’in poposunu ellemesi olabilir ama daha yerel bombalar da Hülya Avşar Show’da kopardı. Öğleden sonra formatı tutmadı Hülya Avşar’ın. Tv8’deki yayın hayatına tekrar gece saatinde devam ediyor. İlk üç bölümden sonra bir bakalım Hülya Avşar Show'a.


Hülya Avşar Show'un ilk konuğu eski eşi Kaya Çilingiroğlu oldu. Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar'ın bu programdan sonra yeniden barışacağını sandım ben bir ara. Gerçekten nasıl bir flörtözlük stüdyoya yayılmıştı anlatamam. Kaya Çilingiroğlu'nun ne zaman Hülya Avşar'ın yanına gelse burnunun konusu açılıyor ya, adamı yine affetmedi ve burundan konuya girdi, aldatmalardan çıktı. Zehra'ya boşanmalarını Hülya Avşar'ın söyleme anına kadar gittik yani. Kaya Çilingiroğlu'nun bebek Zehra ve Hülya Avşar evdeyken gece dışarı çıkmaları, babasının hikayeleri, nasıl bir golden boy olduğu ve Hülya Avşar'ın fedakar eşliği… Feraye Tanyolaç'ın adını pek anmamaya çalışan Hülya Avşar beni şaşırttı sadece. Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu bir zamanların en göz önünde çiftlerindendi. Şimdi ise atlatmış ve hayatta başarılı eski eş Hülya Avşar ile ondan sonra asla yolunu bulamamış Kaya Çilingiroğlu olarak Hülya Avşar Show'a güzel bir giriş yaptılar.

image

Serdar Ortaç’tan sonraki konuğu Arda Turan oldu. Arda Turan’ın başarılı bir futbolcu olmasındansa nasıl harika bir genç adam olduğu ana temaydı. Hülya Avşar tabii ki Arda Turan’ı iyi tanıyordu ve soruları seyirciler için soruyordu. Bir ara Sinem Kobal konusu açıldı o da zaten sonradan bayağı tantanaya sebep oldu. Hülya Avşar ilk evliliğini bize hatırlattıktan sonra programının eski günlerinden kalan geleneğine de geri dönmüş oldu. Magazin dünyasında bomba patlatmak!

image

Hülya Avşar’ın üçüncü konuğu ise Hande Yener oldu. Tabii ki programın en can alıcı kısmı, Hande Yener’in Sezen Aksu ile tanışma hikayesi. Hande Yener sürekli Sezen Aksu’nun kapısını tırmalayadursun; Hülya Avşar bir gün Hande Yener’in satış görevlisi olarak çalıştığı mağazaya geliyor ve onu dinledikten sonra Sezen Aksu’ya Hande Yener’den bahsediyor. Saatlerce ama saatlerce en ince ayrıntılarıyla bu olayı yeni yeni cephelerle dinledik. Ha tabii ki de aşırı raytingli bir olay ama yeni değil. Eski bir Hülya Avşar bölümü gibiydi oralar. Hande Yener’in oğlundan bahsettiği, daha aramıza indiği anlar ise genel olarak güzeldi ama bu da bildiğimiz eski Hülya Avşar Show değildi. Yani genel olarak programda bir arada kalmışlık söz konusu. Çok fazla Yasemin’in penceresi gibi gidiyoruz ama mesela Hülya Avşar, Hande Yener’e yeni düet yaptığı Berksan ile bir ilişkisi olup olmadığını soruyor falan.

Hülya Avşar Show döndü de böyle ağır ağır, koca masa, her program sonunda enerji gönderir gibi el ele tutuşmalar falan biraz olmadı gibi ama ben izliyorum. Yine de eski şatafatlı Hülya Avşar Show değil. İnsanın sırtına dertlerin yükü biniyor gibi oluyor.

Haftanın Prensesi

image

Rihanna ile Leonardo DiCaprio’nun beraber oldukları dedikodularından sonra haftanın prensesini Leonardo DiCaprio’ya ilgisini saklamayan Taylor Swift ilan ediyorum. Sürekli zor amanlar geçiren bu tatlı ”white girl” yeterince cool değil ki olmamış. Yine de şöyle bir şey var: Leo da cool değil. Rihanna direkt fazla ona. Üzülme Taylor Swift sen de ona fazlasın!

YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI