Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Dayağa kaşınmak

ATV bu sezon garantici davranıp televizyonculuğu bir adım öne geçirmek derdinde olmadığını gösterdi. Kanal politikası olarak ben kazanacağım paraya bakarım demesine şaşırmadım. Aldatmak ve Ben Bu Cihana Sığmazam gibi reytingi tutmuş ekiplerle devam etmek benim kitlem belli, keyfimi bozamam demektir.

BBCS beni yakalayamadı ama Aldatmak entrika damarlarımı avcuna aldı adeta. Kibir abidesi bir hakimin kınadığı heeerrrrr şeyi bir bir yaşamasını seyredecek olmak açıkçası beni tatmin etti.

Ayfer Tunç ve Murat Saraçoğlu bayağı bayağı iyi bir ikili oldular. İkisinin de edebiyatçı olması bu başarının ortak paydası  sanırım. Bir Zamanlar Çukurova’da olduğu gibi Vahide Perçin'le yürümek istemeleri de çok anlaşılabilir bir seçim. Hakim hanımın yüzünden akan kibiri, ‘hepiniz gerizekalısınız, eeenn çok bana soracaksınız’ duruşunu iyi yansıtmış. Vahide Perçin benim çok da bayılmadığım bir aktris ama yani bu kibiri de ondan iyi kimse veremezmiş. Her tokat yediğinde veya tokat attığında sanırım içim soğuyacak.

Bu dizinin çekilip iptal edilen ilk bölümünde Hakim’in eşi rolünde Cem Davran vardı neden ondan vazgeçildi acaba ya? Mustafa Uğurlu çok sevdiğim bir aktördür lakin ı ııhhh olmamış burada.

Ercan Kesal benim çok çok sevdiğim bir sanatçı. ilk bölümdeki o kısacık sahnede oynadığı karakter beni öyle bıçakladı ki, anında Sezaici oldum, yapacak bir şey yok artık.

Ben Hakim’in çocuklarının bu salaklık motivasyonlarını hiç dayak yememiş olmanın verdiği rahatlık olarak okumluyorum. Arada bir tozları alınsaymış bu kadar salak olmaz, bunu yaparsam dayak yer miyim diye bi kendilerine sorar temkinli olurlardı. Yusuf Çim beklediğimden iyiydi bu arada. Bravo kendisine.

Caner Şahin çok sevdiğim bir yetenek, ten point. Cem Bender iyi adam da olsa kötü adam da olsa izleyiciyi yakalamasını bilir. Ona da ten point.

Hakim’in tek bir arkadaşı olmasını, onun sadece hakimi tasdikleyen bir noter olmasını da anlarım da sabah öğle akşam herrrr dakika dibinde olmasını anlayamam. Kendi evi  yok mu kadının ayol? Başrollerin böyle hayatsız tasdikçileri bir yerden sonra sıkıyor izleyeni. Gerçi iki bölüm sonra bu da Hakim'e kazığın budaklısını falan sokacaksa tamam o olur.

İlk bölümüyle Milli Maç'a ve dişli rakiplerine rağmen iyi bir açılış yaptı. İki- üç haftaya zirveye kurulur diyorum.

 

YORUMLAR
DİĞER HABERLER