Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Önemli olan nasıl ağladığı değil bunu bize nasıl yansıttığıdır. YANSITTI MI? DİBİNE KADAR!

Evet gençler sıra geldi son dönemlerin popüler ismi Tolga Sarıtaş hakkında yazmaya..

Onu eskiden tanıyan tanır ama yalan yok ben Muhteşem Yüzyıl’da tanıdım. Öyle Bir Geçer Zaman ki’de de oynamış hiç farketmedim doğrusu(!)

Soy adı gibi "Taş" olan bu adam şu an Güneşin Kızları adli dizide isminden çokça söz ettirmeyi başladı bile…

Ağlarken ağlatan gülerken güldüren ve "adam" diye hitap ettiğimiz bir kaç erkek arasına çoktan yerini aldı diye düşünüyorum. Bence tek ben değil hepiniz bunu farkettiniz.

Oynadığı rolü o kadar güzel benimsemiş ki çok güzel yansıtıyor bizlere. Resmen diyoruz ki Ali Mertoğlu başkası olsa bu kadar alışabilir miydik? Tabii ki cevabı belli, hayır. Ağlarken salya sümük olduğumuz, erkek arkadaşımız ile izlemenin sonucu kavga ile biten, bütün bunların sebebi olan bu yakışıklı çocuğu biz çok benimsedik. Resmen aile, resmen bi abi, hayallerdeki sevgili modeli!

Bir kere asla oyunculuğa laf yok. Çoğu oyuncudan daha güzel yeteneği olan ve bunu farkedip mütevazılığından ödün vermeyen genç arkadaşımız. Kendini daha da çok geliştiren Sarıtaş belki çok yoruluyor ama sete gelen fanlarını asla geri çevirmiyor; gelen 3-5 gereksizin yorumu ile anti olmaya gerek yok.

Evet sprey, soğan veya ilaç kullanabilirler oyuncular. Önemli olan nasıl ağladığı değil bunu bize nasıl yansıttığıdır. YANSITTI MI? DİBİNE KADAR(!)

Bir diğer konu ise ''ADAM'' dediğimiz konu, Tolga Sarıtaş’ın rakip dizi Kırgın Çiçekler setine gitmesi. Herkes baya konuştu.Bir kere daha gurur duydum helal olsun dedim. O kadar kavga çıkarken gidip sete konuk olması, oyuncular ile tanışması, takdir etmesi bir tane daha sevgi pointi kazandırdı bizlere.

Önünde çok uzun yol var Tolga ve bizler olsun, fanların olsun hep seninleyiz.

Sevgiler

twitter: @yoursoulfly

YORUMLAR
DİĞER HABERLER