Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Bu şehir sizi birbirinize hapsedecek
Sezon: 1 Bölüm: 1

Derin’le harika zaman geçiren Ali sabah 9’da kalkacak olan gemi için zamanı durdurmak istiyor. Bir gün içinde aşk çemberi içine giren çiftimiz elbette öpüşmeden veda etmiyorlar birbirlerine. Küçük bir veda busesi büyük bir aşkın temelini atıyor. Derin artık daha güçlü bir şekilde ailesine tepkisini koyuyor ve evlenmeyeceğini söylüyor. Ali ise gemiye bindiğinde bu şehrin arkasından geleceğinden artık emin.

Ali bindi gemiye Derin bekledi hasretle demeyeceğim tabii ki Rauf Bey Ali’nin gemiye biniş kartından kimlik bilgileri sayfasını yırtmış ve emaneti olan Ali’yi gerçek babasına teslim edip şehirden tek başına ayrılmaya karar vermiş. Ali gemiye binemeyince Rauf Bey Ali’yi şampiyonun yanına gitmesi için yönlendiriyor. Parasız ortada kalan Ali bir süreliğine konaklamak ve çalışmak için şampiyonun yanına gidiyor. Biliyoruz ki artık İstanbul onu hapsedecek ve bir yere gidemeyecek. Karşısında Ali’yi gören şampiyon gözleri gülerek ‘hoş geldin oğlum’ dedi ve hayatına aldı oğlunu.

Ali babasının şampiyon Şahin Vargı olduğunu bakalım ne zaman öğrenecek? Ali’nin gittiğini düşünen Derin acaba Ali’yi tekrar ne zaman görecek? İzleyip hep birlikte göreceğiz. Haftaya görüşmek üzere..

1 2
Neslihan Abacı
05/01/2017 15:42
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR