Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Cem Cücenoğlu, Pascal Nouma, Recep Çetin, Celil Nalçakan
Sezon: 2 Bölüm: 34

 

 

Bizi gülmekten ağlatan bir sahne de Poyraz ve Ayşegül’ün çapraz sorgu sahneleriydi. Hemfikir miyiz? Utanır insan, böyle güzel sahne yapılır mı? Böyle güzel mimikler, jestler konulur mu? Koltuktan düşüyordum gülmekten. (Sanıyorum bu ufak abartıyı buraya eklememde bir sıkıntı yok, çünkü konu Poyraz Karayel.) Muhabirlerle konuştuk, her şeyi anlattılar dedikten sonra müfettiş amcalar, teyzeler gelen ses efektiyle, şahane bittiniz kuzucuklar! Hııı kuzu demişken Taşkafa’nın beslediği kuzu, Hangover gecesinden kalma hani, sahi o nereden geldi, görüp duyup söylemeyen? Ben sizleri o güzel sahnelerle baş başa bırakayım, aman dikkat koltuklara sağlam yapışın, sakatlık çıkmasın sonra.

 

 

 

Çıkarın kağıtları, sınav yapıyorum!

1-Aşıklara sahip çıkıp, basın açıklamasına el koyan İsmail Karayel’i, Behçet’i ayarlayıp Sado’yu ve Poyraz’ı tuzağa düşürmeye çalışan Adil Topal’a dönüştüren sebepler nelerdir? (30 puan)

2-Nelerdir azizim? (5 puan)

3-Bu adam niye bu kadar kötüdür? (20 puan)

4-Bu adamın kalbi hangi kilitli sandıklarla denizin dibini boylamıştır? (15 puan)

5-Bu zat-ı bed, çift karakterli olmayı, ve ikisini bir arada bu kadar başarılı yürütmeyi nasıl başarmaktadır? (30 puan)

Arkadaş bu nasıl kötülüktür. Bu nasıl egodur. Sen daha trendtopik ne demek onu bilmezken nereden bu özgüven? Ben buraya da Seda Sultan’ın trendtopiğini yapıştırıyorum izninizle. İnşallah Allah seni o arkanda bıraktığın Poyraz’larla Bahriler’le terbiye etmez Adil. “Herkes ayağını denk alacak! Öyle kolay değil bu memlekette ahkam kesicen… ‘’ Sen gel Ayşegül’ün evine oğlumu bırak demeye, kız seni kolundan tutup dışarı atacakken de dokunulmazlık bilmem ne! Olmaz. Olabilemez. “Sen kimsin? Sen onları üzebilir misin? Biz onların tırnağına taş değdirir miyiz?” Ay Seda abla nasıl bir konuştuysa yalnız her yere, her duruma böyle yapıştırılıyor. Bir 5-10-15-25 sene kadar daha kullanmayı düşünüyorum bunu, sıkılmayın lütfen!!!

 

1 2 3 4
Buse Savaş
03/12/2015 12:09
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR