Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Kurt Seyit ve Şura
Star TV, Perşembe, 23:00 / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 2 OYUNCULAR: Kıvanç Tatlıtuğ,Farah Zeynep Abdullah,Fahriye Evcen,Birkan Sokullu,Ushan Çakır,Serdar Gökhan,Zerrin Tekindor,Tolga Savacı,Sacide Taşaner,Engin Şenkan,Osman Alkaş,Melisa Aslı Pamuk,Durukan Çelikkaya,Edip Tepeli,Demet Özdemir,Seda Güven,Aslı Orcan,Elçin Son YAZAR: Ece Yörenç YÖNETMEN: Hilal Saral YAPIMCI: Kerem Çatay,Ay Yapım

21 Bölüm (FİNAL)

20 Kasım Perşembe, 23.00 | Star Tv

Kurt Seyit, Petro’dan  intikam almaya ant içiyor!

Kurt Seyit ve Şura’nın hikayesi İstanbul’da son bulmuş, Seyit’in Şura’yı uğurladığı gemi limandan ayrılmış, ama Seyit’in gönlündeki gemi hala demirli durmaktadır.  Seyit Şura’nın  hayalinin peşini bırakamaz. Bütün gün anılarının peşinde dolaşır durur. Mürvet ise  rüyalarının korkusuyla Seyit’in o gemiye Şura’yla bindiği endişesindedir. Seyit geciktikçe onun da endişeleri giderek artar.

Alya, İngiliz askerleri tarafından yakalanır, Petronun peşindeki askerler, şimdi Alya’ya yardım eden Seyit’in peşine düşerler. Evine baskın yaparlar.. Baskın haberini daha önceden öğrenen Lütfü, Mürvetler’i Pera’ya kaçırır.

Petro’nun evi de İngiliz askerleri tarafından işgal edilince Tina çaresiz  Celil’in  yardımıyla  Şeref oteline sığınır. Mürvet, Şura’nın ablasıyla aynı yerde saklanmak zorunda kalınca, Şura ile Seyit’in hikayesinin bilmediği bölümlerine de ulaşır..

Seyit peşindeki işgalci askerlerden kurtulup otele geldiğinde, tehlikenin büyüklüğünü öğrenir.  Kendi yüzünden ailesini bir kez daha tehlikeye atmak istemeyen Kurt Seyit, tehlikenin üstüne gitmeye karar verdiğinde, Petroyla ilgili gerçeği öğrenir.

Petro, artık bir rakip değil, vatanından ayrılma sebebidir.  En yakın arkadaşlarının, Mişa’nın, Ailesinin, kollarında can veren  küçük kardeşi Osman’ın katilidir.

 

ÖZEL
ÖZETLİYORUM
HABERLER
YORUMLAR