Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Bihter Ziyagil: Tüm zamanların baş karakteri

Yılan Gözlü Katilim

Bihter’in hizmetçi tayfasına yaptıkları biraz acımasız gözükebilir ve hepsini kendi ruhsal sancısını dindirmek için yaptı. Evet iyi bir sebep değildi ama yerinde hareketlerdi. O dedikoducu yanak Cemile, minik kuş Nesrin, göz devirip dudak büke büke insan kınayan Şaheste ile, konuşma biçimine tahammül edemediğim Süleyman bütün kötülükleri hakediyorlardı. Yani siz kimsiniz ki Bihter’i, Firdevs Hanım’ı çekiştiriyorsunuz? Gerçekten işine sadık insanlar hiçbir şeyi görmezler ve işitmezler. Özellikle insanların özel hayatına bir parmak yakındaysanız susarsınız. Melih Bey Takımı’nın ayak işlerini yapan Katja da ihaneti yüzünden arada kaynadı ama esas dikenli tellere sarılmayı yine dört yıl önce bugün ölen ve bize hem bayramı hem yası aynı anda yaşatan Beşir ile zehir uzmanı Matmazel hakediyordu. Matmazel sinsi bir yılandı ama ona karşı sempatim yok değildi. Yine de arsız aşk dilencisinin tekiydi. Adnan’a adamın iki evliliğinde de yamanmaya çalışmış, mektuplarla aşkını itiraf etmişti. Sonra da onu yakarak yok etmişti. Bihter’in sonunu, yuvasına kem gözlerle bakan Matmazel hazırladı ve tek alabildiği arabada ön koltuğa oturmak oldu.

Bihter’in yüce hafızası (Matmazel’in Bihter’in yırtıcı bakışlarıyla karşılaştığı ana ve Firdevs Hanım’ın ‘’Olley gerginlik çıktı’’ mutluluğuna dikkat)

Matmazel’e veda (Yine Firdevs Hanım’a dikkat)Cemile KovulmaCemile Kovulma-2Cemile Kovulmalara Doymuyor(Bihter’in Matmazel smackdown’una dikkat)Bihter üst üste yüz azarlama yapabilir(Pembe elbise bonusuyla)Ve ‘’Salak mısın Cemile?’’

1 2 3 4 5 6
Bağlan Keskin
14/02/2015 01:46
YORUMLAR
DİĞER HABERLER