Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Arayı değerlendirme zamanı!

- Geçen yazıda HBO’da yayınlanacağı ‘kesinleşen’ ve başrollerinde Reese Witherspoon ve Nicole Kidman’ın olacağı Big Little Liestan bahsetmiştim. Bu ikili ve Bradley Cooper’ın ardından dizi dünyasına giren bir Hollywood oyuncusu haberi daha geldi kısa süre önce: Jude Law.

Dizi adı: The Young Pope. Kanal: İtalyan Sky, Fransız Canal Plus ve HBO ortak yapımı. Sekiz bölümlük mini dizi. Konu: ‘True Catholic Church’ dediğimiz grubun seçtiği Papa olarak 1998-2009 arası Papa’lık yapan yeni seçilmiş genç Amerikalı Pius XIII’in hayatını konu  olacak.

Çekimler bu yaz başlayıp 2016 başlarında bitecekmiş. Seneyi sonlandırmadan karşımıza gelir herhalde.

- İki adet düzenli kadroya geçiş haberi var: Gotham’ın Dr. Thompkins’i Morena Baccarin ve The Originals’ın Freya’sı Riley Voelkel.

- Stephen King’in 11/22/63 isimli romanından Hulu için çekilen ve başrolünde James Franco’nun (Jake Epping) olacağı mini diziye Greys Anatomy’nin George’u T.R. Knight da (Johnny Clayton) katıldı.

- Kadroyu toplamakla bitiremeyen bir diğer dizi, yani ABC Family’de yayınlanacak olan kitap serisi The Mortal Instruments’tan (Ölümcül Oyuncaklar) uyarlama Shadowhunters’ta:

Kitap serisinden çekilen filmde (2013) Jonathan Rhys Meyers’ın (The Tudors, Dracula) oynadığı serinin asıl kötüsü Valentine olarak Alan Van Sprang (Reign), Magnus Bane karakteri için de Harry Shum Jr. (Glee) katılmış. Lena Headey’in (Game of Thrones) oynadığı Clary’nin annesi Jocelyn’i de Maxim Roy (ReGenesis) oynayacak.

* Çocuk sahibi olmaya devam:

- Leighton Meester (Gossip Girl) ve Adam Brody (The O.C.) ilk bebeklerini bekliyorlarmış. Bu habere sevindiğim doğrudur.

- Grimm’in başrollerinden Claire Coffee’nin (35) bir oğlu olmuş.p

Bu hafta da böyleydi yani efendim. Haftaya tekrardan görüşmek üzere.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
19/05/2015 11:09
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI