Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Bir ayrılık şarkısı seç: Seba ve Hakan ayrılığı

Hakan ve Seba’nın evliliği epey gürültü kopartmış, yılın düğünü olarak yayınlanmıştı.

Her ilişkinin sonu tatsızdır. Birbirine aşık olup, tanıyan ve hayatlarını paylaşan insanların artık beraber olmama fikri kısmen üzücü olabilir. İlişkiler, incinebilir olmayı da beraberinde getirir. Birlikte olduğumuz kişilere diğerlerine anlatmadığımız özel şeyleri anlatırız. Yanlışlarımız, travmalarımız, kötü huylarımız, aile sırlarımız, tuhaf meraklarımız da buna hep dahil. Ayrılma kararını aldığımızda ise eski sevgili/eşi sırf eski olduğu için kötü olarak etiketlemek ne denli iyi bir fikir emin değilim.

Evllilik programları yeni sezonla birlikte başladı. Programlar başlar başlamaz, 22 Nisan 2014’te Esra Erol’da evlenen Hakan ve Seba çiftinin ayrılığı ise gündeme bomba gibi düştü.

Esra Erol’un programı geçtiğimiz yayın döneminde Fox TV’de yayınlanırken rekor bir ücretle ATV’ye transfer olmuştu. Fox TV ise, Zuhal Topal ile anlaştı.

Hakan ve Seba, Esra Erol’un programında tanıştılar, bir ayrılıp bir barışılan, kavgalar ve ağdalı sözlerle süslenen, kırmızı güllü, nişanlı, danslı manslı evlilik programlarının tüm gereğini yerine getiren bir süreç yaşadılar. Nisan ayının sonunda da evlendiler.

Çok hızlı evlenen insanlar genelde gerekçe olarak çok aşık olduklarını ve beklemek istemediklerini söylerler. Duygularına dayanan bir karar alırlar Halbuki duygular değişir. Evleneceğiniz kişiye karşı güçlü duygularınız olmasın demiyorum ama evliliğin bundan öte bir ortaklık olduğunu düşünüyorum. Neticede Hakan ve Seba çok kısa bir sürede evlendiler, evlilikleri de hepi topu dört ay sürdü.

1 2 3 4 5
/ Defne Akman
03/09/2015 10:59
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI