Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hırsızsınız, çünkü kalbimizi çaldınız!

Yakışıklı oyuncuları seyretmek ve onların canlandırdığı karakterlerle hayal kurmak her zaman güzeldir. Yeşilçam’dan beri bu böyledir. Tevvellütü eski olanlar (annelerimiz/ablalarımız) Tarık Akan, Cüneyt Arkın, Ediz Hun, Göksel Arsoy, Ayhan Işık, Kadir İnanır gibi oyunculara beyaz perde ardından iç çekerken, bizler de televizyon başında yeni jönlerimize iç çekiyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Bülent İnal, Engin Akyürek gibi oyuncular ve onların yaşıtları jönlerimiz zaten kitlelerini edindiler. Onlar var diye gözü kapalı  seyrediliyor oynadıkları yapımlar. Ben bu hafta daha yenilerini yazacağım. Yaşları 20'lerde olan bu taze jönler (internet ve sosyal medya sağolsun) çılgın hayran kitlelerini peşlerinden sürüklemeye başladılar. Hem birbirinden yakışıklı hem de yetenekli bu gençlerin fanları, bu yakışıklıların oynayacakları projelerde yanlarına kimseyi yakıştırmıyorlar. Yeni bir projeye başlayacak haberleri etrafta dönmeye başlayınca fanlarına kız beğendiremiyor yapımcılar. Kimse  gönlündeki aslanın yanına kimseyi yakıştırmıyor çünkü. Eee, karşılık beklemeden bunca sevince, yanına yakıştırdıklarını görmek istiyorlar yanında doğal olarak.

Yapımcıların ve kızların gözbebeği olan yeni nesil jönlerimize bir Kedi Gözü atalım ne dersiniz? (Fanların ne kadar çılgın olduğunu bildiğim için işbu sıralamayı alfabetik sırayla yapıyorum.)

1 2 3 4 5 6 7
/ Sümüklü Papatya
02/02/2015 16:06
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI