Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
İçindeki İnsanlığı Çıkar, Geriye Ne Kalır ki?

* Gelelim kadro haberlerine:

- Netflix’in ilk sezonu çok beğenilen dizisi Daredevil’in ikinci sezonunda çizgi romanlardaki The Punisher karakterini Jon Bernthal (The Walking Dead, Shane) canlandıracak.

- Once Upon a Time’ın Robin Hood’u Sean Maguire ve Zelena’sı Rebecca Mader gelecek sezon dizide kadrolu olarak yer alacaklar.

- Diriltilen Heroes’un yeni versiyonu Heroes: Reborn’a eski karakterlerden Angela Petrelli’yi canlandıran Cristine Rose’un da katılacağı açıklandı.

- İlk sezonunu bir süre önce kapayan Outlander’ın yeni sezonu için cast çalışmaları başladı bile. Kitap uyarlaması dizide Jamie’nin Parisli eski sevgilisini Margaux Chatelier, Master Raymond karakterini de Dominique Pinon canlandıracak.

- Ashley Greene (Twilight serisi, Alice), Direct TV dizisi Rogue’un üçüncü sezonuna ana karakter olarak katıldı.

- Jaden Smith (After Earth, The Karate Kid), Baz Luhrman’ın Netflix’e hazırladığı müzikal dizi The Get Down kadrosuna katıldı. Diziden şurada bahsetmiştim.

- Winona Ryder (Little Women, Black Swan) ve David Harbour (The Newsroom, State of Affairs) ise Netflix’in şimdiki adı henüz belli olmasa da eski adı Montauk olan diziye katıldılar. Diziden yine üstteki linkte bahsetmiştim.

* İlk olarak 1980’de filmi çekilen, sonra 1982-87 arası NBC’de altı sezon dizisi yayınlanan, 2009’da da başka bir filmi çıkan müzikal dizi Fame’i dizi olarak diriltiyorlar. Çünkü Lifetime ‘onay’ verdiğini açıkladı. Konu: Hem özel hayatlarını, hem de sanat okulunu bir arada yürütmeye çalışan bir grup öğrencinin yaşadıkları üzerine.

* Ünlü yapımcı/yönetmen David Fincher’ın HBO’ya hazırladığı Video Syncronicity isimli dizinin prodüksiyonu durduruldu. Nedeni çekilen bölümlerin istenildiği gibi olmaması ve hikayenin düşündükleri gibi ilerleyememesiymiş. O nedenle de üzerinde gerekli değişiklikler yapılana kadar ara verilmiş.

Konu: 1983 ve Los Angeles. O dönemin müzik piyasasında yer edinmek için üniversiteyi bırakan ve müzik videoları ile film yönetme hayalinde olan bir genç (Charlie Rowe) üzerine. 30 dakikalık bir dizi olması planlanıyor. Kadrosunda Sam Page, Jason Flemyng ve Elizabeth Lail gibi isimleri de bulunduruyor.

Bu haftalık da böyle oldu işte. Haftaya görüşmek dileğiyle efendim…

1 2 3
/ Aytaç Kara
16/06/2015 00:01
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI