Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Magazinde disko zamanı

image

Bu hafta Pembe Halı’da magazinle geri dönüyoruz. Üç ilişkimiz var konuşacak ve tabii ki bir de haftanın prensesi!  

Flaş aşk denilebilir mi bilmiyorum ama asla akla gelmediği çok açık. Meryem Uzerli ve Ozan Güven birlikteliği göze hoş geliyor. Meryem Uzerli  klişe bir aşkla gündeme gelmeyecekti tabii ki de. İkisini ünlü çiftlerin arasında alterno kategorisine sokabiliriz. Cool çift olurlar mı zaman gösterecek ama kesinlikle golden değiller. Bence güzel bir renk, iyi bir soluklar ama. Olayın Cem Yılmaz’ın evinden çıkarken ortaya çıkması ile gerçekten flaş bir aşk oldu ve Cem Yılmaz-Ayşe Hatun Önal ikilisini aslında düşmeseler de tekrar gündeme getirdi. Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal, kız tarafı dolayısıyla çok sevdiğim bir ilişki. Kâğıt bebeklerin dünyası zamanından Ayşe Hatun Önal, hep asla umurunda olmayan tavırlarıyla çok cool oldu. Yüz yılda bir, tek şarkılık albümler yapsa da ben “Çeksene Elini”, “Hey DJ” ve “Çak Bir Selam”ı çok sevmiştim. Yapılan işler bizim müzik piyasasında hep özel oldu. Kendi alanını güzel temsil etti. 

image

Bir de milli gururumuz Ramadan Çaysever var. ABD İstanbul Başkonsolosu Charles F. Hunter ile eşcinsel evliliğin serbest olduğu Wisconsin’de evlenecekler ay sonunda. Hemen Ramadan Çaysever’in kim olduğuna baktım ve nasıl bilmediğime şaşırdım. Ramadan Çaysever synth-pop yapıyormuş da haberimiz yokmuş. Ayşe Hatun Önal ile müzik tarzları birazcık yakın. Disco is back mi yoksa?

image

Haftanın Prensesi:

Haftanın prensesinde bu hafta ikinci kez Serenay Sarıkaya var. Sebebi de Arda Turan’ın tanışma isteği dedikodularından, birden aşk dörtgenine dönen hikâyeler. Birlikte olsalar falan gayet doğal ama haberlerin verilişi? Tanışma isteği nedir onu bile anlamış değiliz ama en kötüsü de böyle saçma bir haberin Serenay Sarıkaya tarafından cevaplanılmak zorunda kalınması. Yani böyle şeylerin sündürülmesi, her yerde sırf okunması için manşet yapılması bu olayda Serenay Sarıkaya’ya asla zarar veremez ama anlamsız bir duruma sokar ne yazık ki! Arda Turan’a bir şey olmaz o erkek çünkü. Bizim değil, kalabalıkların algısı böyle. Bu yüzden sonuna kadar #girlpower! 

YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI