Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Siyaset Bilimine Giriş
Sezon: 6 Bölüm: 4

Gel De Gör

Sonra Theon’la Yara bir şeyler konuşuyor. Yara, Melis Birkan’a benziyor bence.

Haftalık Ramsay psikopatlığı sahnesinde bu sefer kurban Osha’ydı. Winterfell’in kurumsal hafızası olabilecek herkesi ortadan kaldırmaya ant içmiş Ramsay. Osha’yı canlandıran Natalia Tena’nın müzik grubuyla programı yoğun herhalde, onu da aceleyle öldürmüşler.

Kara Kale’ye geri dönüyoruz. Kara Kale muazzam isim bu arada. Aynı zamanda hem Bilecik’in ilçesi hem de dünyanın en fantastik mekânı olabilecek başka bir isim gelmiyor aklıma. Bir kere her şeyden önce Brienne’le Tormund kesinlikle bir araya gelmeli. Devlerin soyu tükense bunlar yeni devler yaratırlar.

Öte yandan ZombiJon’u sonunda Winterfell’e yürümeye ikna eden olay gerçekleşiyor. Ramsay’den bir mektup. Mektup, rap şarkısı olarak piyasaya çıksa baya tutardı aslında, “Gel de Gör” ismiyle. Kısaca Gel de Evini Nasıl Yağmaladığımı Gör diyor Ramsay, Jon’a. Sansa’ya savurduğu tehditler ve Sansa Fucking Stark’ın intikam arzusu Jon’u ikna ediyor. Belki, sadece belki, sonunda Stark’ların istediğimiz, hatta hak ettiğimiz intikamına şahit olmaya başlayabiliriz. Hem de hepsi, hiç beklemediğimiz biri, Sansa Fucking Stark sayesinde.

1 2 3 4
Aras Bayram
16/05/2016 19:26
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR