Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Altın semer sonucu değiştirmiyor

* Son dönem kadro haberlerinde şöyle şeyler var:

- Hannibal’ın iptaliyle programı rahatlayan Laurence Fisbourne yeni rolünü buldu. History, Lifetime ve A&E üçlüsünün birlikte yayınlayacağı Roots’un başrolünde yer alacak. Dizi, 1976’da yayınlanan aynı isimli kitaptan 1977’de mini dizisi çekilen Roots’un televizyonda yeniden dirilecek versiyonu.

- Netflix’in ilk sezonuyla oldukça ilgi gören dizisi Daredevil’in ikinci sezonuna karakteri kesin olmasa da Bullseye olacağı düşünülen Vincent Piazza (Boardwalk Empire, Lucky) dahil oldu.

- The Walking Dead’in Beth’i Emily Kinney, Showtime dizisi Masters of Sex’in üçüncü sezon kadrosuna dahil oldu.

- Şu sıralar Extant’in ikinci sezonunda izlediğimiz Jeffrey Dean Morgan kadrolu olarak The Good Wife’a dahil oldu. Grace Florrick karakterini oynayan Makenzie Vega’nın ise ana kadro oyuncusu olarak yer almayacağı açıklandı.

- Once Upon a Time’ın gelecek sezonunda Kral Arthur olarak Liam Garrigan’ı izleyecekmişiz.

- Gotham’ın yeni sezonuna yamyamlığından Arkham’da bulunan Robert Greenwood karakterini oynamak için Dustin Ybarra katıldı.

- Geçtiğimiz sezonun en hit dizisi Empire’ın kadrosuna Oscar ödüllü oyuncu Marisa Tomei ve ünlü şarkıcı Kelly Rowland katıldı. Tomei yolu Lyon ailesiyle kesişen milyarder bir lezbiyeni, Rowland ise geçmişe dönüşte Lucious’un annesini canlandıracak.

- Aaron Paul’un başrolünde yer alacağı açıklananThe Way’in kadrosuna en son The Mentalist’te Dennis Abbott karakteriyle yer alan Rockmond Dunbar da dahil oldu. Diziyle ilgili detaylar linkteki haberde.

- Agent Carter’ın ilk sezonunda Edwin, Danielve Howard Stark karakterleriyle yer alan James D'Arcy, Enver Gjokaj ve Dominic Cooper’ın dizinin yeni sezonunda da yer alacağı kesinleşti.

- Kevin Alejandro (True Blood, Jesus),  çizgi roman uyarlaması Lucifer’ın kadrosuna katıldı. Oyuncu Lucifer’dan pek hoşlanmayan bir LAPD Cinayet Masası dedektifi olarak Nicholas Gonzalez’in yerine geçti. Fragman:

* FOX, Michael Douglas ve Glenn Close’un başrollerinde yer aldığı Fatal Attraction (1987) filmini TV’ye uyarlama niyetindeymiş. Kendileri bu sezon da karşımıza başrolünde Tom Cruise’un oynadığı Minority Report’un (2002) dizi uyarlamasını getiriyor zaten.

Minority Report demişken, dizinin başrolü Stark Sands’ın ikiz kardeşler Dash ve Arthur’dan sadece Dash’i oynayacağı, Arthur’u ise en son One Big Happy’de izlediğimiz Nick Zano’nun canlandıracağı açıklandı. Fragman:

Bu haftalık da böyle oldu işte efendim. Haftaya tekrardan görüşmek dileğiyle.

 

1 2 3
/ Aytaç Kara
07/07/2015 08:05
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI