Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Karar çıksa da önümüze baksak

.

 Gelelim kadro haberlerine, yine maşallahları vardı:

- White Collar bitince boşa çıkan Matt Bomer, Lady Gaga’dan sonra American Horror Story’nin diğer başrolü oldu. Ayrıca Cheyenne Jackson (30 Rock) da dizide yer alacak ve daha önce beşinci sezonda yer almayacağını açıklayan Jessica Lange, kararının arkasında olduğunu doğruladı.

- Ryan Murphy’nin önümüzdeki sezon FOX’ta yayınlanacağı kesin dizisi Scream Queens’te yer alacağı açıklanan Joe Manganiello (True Blood/Alcide) diziden ayrılmış, yerine Oliver Hudson (Nashville) oynayacak. Joe yeni filmi Magic Mike XXL ile ilgilenmesi gerektiğinden bu kararı almış.

- Lucy Lawless (Zeyna, Spartacus), Starz’ın onay verip 10 bölümlük ilk sezon yayınlayacağını duyurduğu Ash vs. Evil Dead dizisinin kadrosuna girdi. Konu: 1981 yapımı Evil Dead filminin TV uzantısı. Ash’in 30 yıl sonraki halini izliyoruz. Yıllar önceki dehşet geride kalmış ve Ash kendince bir hayatın içinde yaşayıp gitmekte ama ölümcül bir salgın insanlığı tehdit etmeye başlıyor. Ash de yine iblislerle savaşmak zorunda kalıyor…

Kendisi ayrıca daha önce konuk olduğu Agents of S.H.I.E.L.D’e yeniden konuk olacak.

- How I Met Your Mother’ın annesi olarak tanınan ve bu sezon A to Z’de şansı yaver gitmeyen Cristin Millioti, Fargo’nun ikinci sezonunda yer alacakmış.

- Da Vincis Demons’ın Alfonso’su Kieran Bew, ITV’nin Beowulf hikâyesinden uyarlanacak drama dizisinin başrolüne getirilmiş.

.

Selfie iptaliyle boşa çıkan Karen Gillan, HBO için hazırlanan The Devil You Know’un kadrosuna girdi. Konu: Amerikan tarihinin en ilgi çekici dönemlerinden birinde, komşunun komşuya tahammülsüzlüğü ve baskı uygulaması sonunda bir kasabada gerçekleşen toplu histeri.

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
17/03/2015 10:43
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI