Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Karar çıksa da önümüze baksak

.

 Kadro haberlerinin sonu zor gelir:

- Teen Wolf’un Derek’i Tyler Hoeclin, beşinci sezondan itibaren dizide düzenli kadroda yer almayacakmış. Bu sezonda az göreceğiz ya da hiç görmeyeceğiz ama bu, dizide son görüşümüz olmayacakmış. Sinema kariyerine ağırlık vermek istiyormuş.

- Dexter’ın Debra’sı Jennifer Carpenter ve Manhattan Love Story iptal olunca boşa çıkan Jake McDorman, CBS’ten onay alırsa izleyeceğimiz Limitless’ın kadrosuna girdiler. Konu:  Aynı isimli Bradley Cooper filminin TV uyarlaması. NZT isimli ilacın gizemli gücünü fark eden bir adam, bu ilacın yardımı ile yeteneklerini arttırarak iyilik yolunda kullanma niyetinde.

- Gossip Girl’den sonra Chuck (Ed Westwick) ve Nate (Chace Crawford) için TV’ye dönüş denemesi için zaman geldi.  Ed, ABC’nin The L.A. Crime dizisinin kadrosuna girmiş. Konu: 80’ler ve Los Angeles; seks, politika ve pop kültür. Başroldeki iki polis Bonnie ve Clyde’vari bir seri katil ikilisinin peşindeler.

Chace ise Boom adlı yine bir ABC dizisinin kadrosuna girmiş. Bir petrol damarı bulunmasıyla birlikte hızla kalkınan bir kente taşınan ve Amerikan rüyasına kavuşmaya çalışan genç bir çiftin, buradaki kabadayılar, üçkâğıtçılar, petrol zenginleri, sabıkalılar ve kendileri gibi maden arayışında olanlarla başa çıkma macerası. Bakalım kanaldan onay alabilecekler mi?

- Being Human’ın Nora’sı Kristen Hager da kendisine yeni bir rol bulmuş: ABC’den onay alırsa izleyeceğimiz The Adversaries. New York’ta bir avukatlık hanedanının başındaki adamın kendisi davalık oluyor. Federal savcı olan kızı da bir taraf seçmek zorunda.

- CBS’in hazırladığı yeni medikal dizi Code Blackte yer alan Marcia Gay Harden’in karakteri değiştirilip başrol yapılmış. Maggie Grace (Lost) ise kadrodan ayrılmış. Konu: Los Angeles’ın en yoğun acil servislerinden birinde çalışmaya başlayan doktorun bozuk sistemle başa çıkarak, ideallerini ve hastalarını ayakta tutma çabası.

.

14 Mayıs’ta başlayacak Wayward Pines’ta izleyeceğimiz Melissa Leo, CBS’in hazırladığı ve onay alırsa izleyeceğimiz diğer medikal dizi LFE’nin kadrosunda girmiş. Konu: İkinci yıllarındaki New York’un en parlak doktorları ve şehrin en prestijli hastanesi. Gerisini tahmin edersiniz.

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
17/03/2015 10:43
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI