Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Kurt’u Kaptılar Matmazel!

.

Geçtiğimiz haftanın yeni dizilerine bakarsak: 

- CSI: Cyber: İçinde bazen cinayet de barındıran her türlü siber suçla savaşan Washington merkezli,  FBI ajanlarından oluşan bir ekibin elindeki davalar; bir başka CSI daha yani…Başrolde Boyhood ile Oscar kazanan Patricia Arquette var.

Reyting: Güzel.

- Dig: Jerusalem’da bir arkeoloğun öldürülmesini araştıran FBI ajanı Peter’ın (Jason Isaacs) hikâyesi ve başından geçenler. İzlediğimiz şey dizi olduğundan ortada basit bir soruşturma ve olay yok yani. 10 bölümlük mini dizi.

Reyting: Eh işte.

- American Crime: Kaliforniya’da yaşayan Matt Skokie öldürülmüş, karısı Lilyde tecavüze uğramanın yanında hayata zor tutunur bir durumda; sorumlu dört kişiyse tutuklanmak üzere. Aileler perişan; olay medyada patlamış durumda. Yaşanan vahşet, ırkçılık konusu, toplumdaki gerilim, dava aşaması ve değişen hayatlar… Matt’in boşanmış anne ve babasını TimothyHutton ve Felicty Hoffman canlandırıyorlar.

Reyting: İyi değil.

- Unbreakable Kimmy Schmidt: 15 yıl bir tarikatın içinde yaşayan Kimmy (Ellie Kemper), üç kadınla birlikte kurtarıldıktan sonra evine giderken fikir değiştirir ve kendisini bir anda New York’ta bulur. Hayatını devam ettirmek için zengin bir ailenin yanında dadı olarak işe girer ve sıfırdan bir hayata başlar.

Reyting:İkinci sezon onayını Netflix’ten başlamadan aldı. 13 bölüm de ortamlarda.

- Ayrıca dün A&E’de The Returned başladı. Fransız dizisi Les Revenants‘tan uyarlama ve uzun süre önce ölen insanların kasabada belirmeye başlamasıyla bu kişiler ve kasabalıların yaşadıklarına eğilecek.

- Motive ve Bates Motel’in üçüncü sezonları da başlayıverdiler; haberiniz olsun.

- İngiliz molası: Banished: 18. yüzyıl zamanı Avustralya’da halen hüküm süren İngilizler’in, mahkûmları göndermek için sürgün yeri kurmasından esinlenerek hazırlanan bir dizi. Başrolde şimdilerde Looking’te izlediğimiz Russel Tovey de var. Mini ve yedi bölüm sürecek.

Fragman:

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
10/03/2015 09:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI