Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Kurt’u Kaptılar Matmazel!

- The Originals’taki rolü bitti ‘gibi’ duran Daniel Sharman, CBS’ten onay alırsa izleyeceğimiz LFE’nin kadrosuna girdi. ‘Gibisi fazla’ dedikleri bu olsa gerek. Konu: İkinci yıllarındaki New York’un en parlak doktorları ve şehrin en prestijli hastanesi. Gerisini tahmin edersiniz.

- Bir süre Hannibal’da yer alacak olan True Blood’ın Tara’sı Rutina Wesley de yeni projesini buldu: ABC’den onay alırsa izleyeceğimiz Broad Squad. Konu: Boston’ın ilk kadın devriye polisleri 1978’de akademiden mezun oluyorlar ve göreve hazırlar. Rutina’nın karakteri lezbiyenmiş. Hannibal demişken, Zachary Quinto (Heroes) da diziye konuk olacak.

- Arrow’un Malcolm Meryln’i John Barrowman, Heavy Metal adlı çizgi roman dergisinde yer alan The 49th Keyadlı hikâyeninmini dizi uyarlamasında başrol olacak. Konu: İki dünya arası bir kapı oluşturan bir çocuk ve ona evine olan yolculuğunda yardım eden bir arkeolog.

- Dexter’ın Harry’si James Remar, aynı isimli fantastik kitap serisinden uyarlama Shannara (MTV) dizisinde yer alacak.

- True Blood’ın tarihinde -senaristler sağ olmasın- hikayesi en absürt saçmalayan Warlow’u Robert Kazinsky, FOX’tan onay alırsa izleyeceğimiz Frankestain’ın başrolü oldu. Konu: Ahlaken çökmüş bir FBI ajanına ölümden döndürülerek ikinci bir şans veriliyor.

Bu haftalık da böyle oldu efendim… Bir sonrakinde görüşmek üzere o zaman.

 

1 2 3 4 5
/ Aytaç Kara
10/03/2015 09:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI