Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Peki ya karanlık çöktüğünde?

.

 Eğer Daredevili saymazsak geçtiğimiz hafta bir yeni dizi başladı.

- The Comedians: Eski bir komedyen (Billy Crystal), programını yayında tutabilmek için yeni nesil komedyenlerden biriyle partner olmak zorunda kalıyor. FX komedisi.

Reyting: İyi değil.

- Ayrıca geçtiğimiz yazının gözden kaçan bir yenisini de ekleyeyim: The Lizzie Borden Chronicles: Lifetime’ın sekiz bölümlük ‘mini’ dizisi. Şimdiye kadar iki bölüm çıktı. Ailesini öldürmekle suçlanan Lizzie’nin başından geçenleri anlatan bir dizi. 1892 yılında geçen yaşanmış olaylar üzerine kurulu.

- Louie, Game of Thrones, Veep, Silicon Valley ve Turn de yeni sezonlarıyla geri döndüler.

.

 Onay-iptallerde ise durum şöyle:

- HBO, Pazar günü sezonlarını açan Veep ve Silicon Valley’e yeni sezon onayı verdi.

- Resmi açıklama henüz gelmese de Doctor Who’nun yapımcısı Steven Moffat, BBC’nin kendisinden diziyi en az beş yıl daha devam ettirmesini istediğini açıkladı.

- FOX, The Last Man on Earth’e ikinci sezon onayı verdi. Dünyada tek başına kalmış bir adamın başkalarını arayışı üzerine. Komedi.

- Arrested Development, Netflix’ten 17 bölümlük beşinci sezon onayını aldı.

- Resmen henüz açıklanmasa da ABC’nin sezonun son dört bölümüne dair yayınladığı şu fragmana bakılırsa Revenge bu sezon sonunda hikayesini toplayarak bitiyor.

- Sky Atlantic ve Pivot ikilisi, Fortitude’u ikinci sezon için yeniledi. Kutuplara yakın, benzersiz güzellikleri ve doğa manzaraları olan, tarihinde hiç suç işlenmemiş Fortitude’ta bir cinayet işleniyor…

- ITV, polisiye dizi Lewis için dokuzuncu sezon onayı vermiş. Belki lazım olur.

- ITV, mini bırakmayıp Prey’e de ikinci sezon onayı verdi. Karısı ve oğlu öldürülen bir polisin kanıtların kendisini gösteriyor olması üzerine karışan hayatı üzerine.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
14/04/2015 08:45
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI