Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Her Şey Şeker Niyetine

* Kadro haberleriyle devam edersek:

- FOX iptal etse de Hulu’ya transfer olup 26 bölümlük onay alan The Mindy Project, zaman zaman Mindy Kaling’in ünlü arkadaşlarının konuk olduğu bir dizi. Dördüncü sezonun ilk bölümüne de Joseph Gordon Lewitt geliyor. Alternatif evrende geçecek olan bölümde Mindy, Danny ile hiç tanışmamış ve Levitt’in oynayacağı reality şov yapımcısı ile evli olacak.

- The Flash’ta çizgi romanlardaki Atom-Smasher karakterini eski Amerikan güreşçisi Edge, Captain Cold’un babasını da Michael Ironside canlandıracak.

- Eche Kellum (Ben and Kate) DC Evreni’nin karakterlerinden Mr. Terrific’i, Aleander Calvert (The Returned) ise Anarky’yi canlandırmak üzere Arrow’a katıldı.

- Bir diğer DC Comics dizisi Gotham’ın kadrosuna ise Silver St. Cloud rolünde Natalie Alyn Lind katıldı. Karakter Bruce’a da yeni sevgili adayı olacak.

- Mad Men’in Joan Harris’i Christina Hendricks, Sundance’ın yeni dizisi Hap and Leonard’a katıldı. Dizi, Joe R. Lansdale’in aynı isimli roman serisinin uyarlaması olacak ve altı bölümlük sezon 2016 başlarında başlayacak.

- The Vampire Diaries’in yeni sezonuna ikisi lezbiyen çift olmak üzere üç kötü kadın karakter katılacağı haberi daha önce gelmişti. Oyuncular da belli oldu: Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne ve Teressa Liane.

- Veronica Mars’ın Logan’ı Jason Dohring, The Originals kadrosuna katılan isimlerden oldu.

- Silicon Valley’in Dinesh Chugtai’si Kumail Nanjiani de dirilen X-Files’ta yer alacak oyunculardan oldu.

- Nikki Reed (Twilight), ilk Amerikan bayrağını yapan ve George Washington’ın casuslarından biri olan Betsy Ross’u canlandırmak için Sleepy Hollow’a katıldı.

- Josh Hopkins (Cougar Town) ve Anabelle Acosta (Ballers), ABC’nin 27 Eylül’de başlayacak yeni dizisi Quantico kadrosuna dahil oldu. Fragman.

- Anna Gunn’ın ayrıldığı CBS’in sezon ortası dizilerinden Criminal Minds'ın uzantı dizisi Criminal Minds: Beyond Borders’a iptal olan Forever’da Jo Martinez’i oynayan Alana de la Garza dahil oldu.

- Full House’un Steve’i Scott Weinger, dizinin dirilmiş versiyonu Fuller House’ta karakterini canlandırmak üzere yer alacak.

- The Night Shift, Scott Clemmens’i canlandıran Scott Wolf’u üçüncü sezonda ana karakter statüsüne çıkardı.

Bu haftalık da böyleydi işte efendim. Haftaya tekrardan görüşmek dileğiyle…

1 2 3
/ Aytaç Kara
19/07/2015 23:18
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI