Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hızlı hızlı değil ama çabuk çabuk

Takvim açısından dizilerin, psikolojik açıdan benim sezonu kapatmamıza az bir zaman kala arkamızda bir haftayı daha bırakmış olduk. Bu hafta da şöyle şeyler oldu:

.

 Öncelikle onay-iptaller, sezon kapanmaya yaklaşınca haliyle sıklaştılar:

- Netflix, 12 Haziran’da yeni sezonu başlayacak Orange is the New Black’e şimdiden dördüncü sezon onayı verdi.

- NBC, bu dizi sezonu başlamadan önce Emerald City adlı bir dizi yayınlayacağını açıklamış ama daha sezon açılmadan önce diziyi iptal ettiğini açıklamıştı. İşte iptalini geri alıp diziye tekrardan onay verdi.

Konu: Annesinin ölümünü araştıran Dorothy, pis işlerin döndüğü bir yer altı tesisine girer ama aklındaki görevi başaramadan zor bela çıkıverir. Üstelik yanında da bir K9 köpeğiyle. Dışarıda hava berbattır ve kasırga vardır. Dorothy kasırga yüzünden kendisini bir anda başka bir dünyanın içinde bulur ve sonuç: Oz Büyücüsü’nün dünyasına hoş geldiniz.

- Altıncı ve yedinci sezon onayı almış olan ve yediyle birlikte final yapacak olan Pretty Little Liars’ın sezonlarının normalin aksine 20’şer bölüm süreceği açıklandı.

- MTV dizisi Eye Candy, birinci sezon sonunda iptal oluverdi. Zaten reytingleri de düşük olduğundan sürpriz olmadı.

- Daha önce Mr. Selfridge’in dördüncü sezon onayı açıklanmıştı, şimdi de o sezonun ‘son’ olacağı açıklandı.

.

 Daha önce bizim sevgili (?) medyamızda Frasier’ın yerli uyarlamasında Roz olarak Mine Tugay’ın yer alacağına dair haberler çıkmıştı. Kısa süre önce de oyuncunun Star’ın yeni gençlik dizisi Çilek Kokusu’nda yer alacağı haberleri çıktı…

1 2 3
/ Aytaç Kara
21/04/2015 00:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI