Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hızlı hızlı değil ama çabuk çabuk

.

 Son dönemdeki kadro haberlerinde durum şöyle:

- Sex and the City bittiğinden beri TV’den uzak olan Sarah Jessica Parker, yine HBO’da yeni bir diziyle geri dönüyor. Adı Divorce. Detaylar için şu yazıya bakabilirsiniz, yazarı benim kadar tanıdık.

- Daha önce iki kere Maria Hill karakteriyle Agents of S.H.I.E.L.D’a uğrayan Cobie Smulders, diziye bir kez daha geliyor.

- Daha önce anlaşmaya yakın olduğunu yazdığım Dominic Cooper, Preacher’dan uyarlanan aynı isimli AMC dizisinin erkek başrolü olmak için imzayı attı.

- ABC Family’nin The Mortal Instruments (Ölümcül Oyuncaklar) kitap serisinden hazırladığı Shadowhunters dizisi için başrol (Jace) bulundu: Dominic Sherwood (Vampire Academy)

- Christina Cole (The Assets, Chaos), birden fazla bölümlüğüne Harvey ile yolu kesişecek bir psikiyatrist rolünde Suits’e katıldı.

- Geçen yaz CBS’in iptal ettiği ama sonradan A&E’nin  dördüncü sezon onayı verdiği Unforgettable’ın yeni sezonda üç ana karakter oyuncusunu kaybederek döneceği açıklandı: Jane Curtin, Tawny Cypress ve Dallas Roberts. Roberts iki bölümlüğüne konuk olacakmış.

- David Meunier (Justified), The Omen film serisinden TV’ye uyarlanan Lifetime dizisi Damien’in kadrosuna girdi. Büyümüş halini izleyeceğimiz Damien’ı Merlin’in Kral Arthur’u Bradley James canlandırıyor.

- Başrolünde Jennifer Lopez’in olduğu Shades of Blue’nun kadrosuna Gino Anthony Pessi (Dallas) de katıldı. Konu: Polisiye dizi. FBI’a bağlı Yolsuzluk Karşıtı Görev Kuvvetleri’nde çalışan Dedektif Harlee McCord (Lopez), çalışma arkadaşlarınca ihanete uğrayınca kendisini ahlaki bir karmaşanın içinde bulur. Kendisini temize çıkarmak için de çalışma arkadaşlarına karşı çalışmak zorundadır.

- Oyunculukta yeni bir isim olan Herizen Guardiola, Netflix’in yayınlayacağı The Get Down isimli müzikal dramanın başrol oyuncusu oldu. Konu: Moulin Rouge’u hazırlayan Baz Luhrmann’ın elinden çıkma bir dizi. 1970’lerin bozulmuş New York’u ve hip-hop müziğin doğuşu üzerine.

Bu haftalık da böyle oldu işte. Haftaya görüşmek üzere efendim…

 

1 2 3
/ Aytaç Kara
21/04/2015 00:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI