Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Hızlı hızlı değil ama çabuk çabuk

.

 Geçtiğimiz hafta yeni olarak bir dizi başladı:

- The Messengers: New Mexico çölünde sıradan bir gün yaşanırken bir anda gizemli bir nesne çöle düşerek büyük bir ışık eşliğinde patlar. O sırada çölde olan Vera (Shantel VanSanten) da bu ışık patlamasından etkilenir, kalbi durur. Ama sonra da gizemli bir şekilde uyanıverir. Kısa süre sonra da anlarız ki böyle dört kişi daha vardır ve hepsi de uyandıktan sonra insanların iyileşmesini sağlayabildikleri bazı özel güçlerle uyanırlar. Bu grup, insanlığı yaşanacak felaketlerden ve yaklaşan kıyametlerden koruyacak olandır ya da bunlara neden olabilecek…

Reyting: Kötü. Zaten Mayıs sonuna kadar sezonu kapattığımız dizi dünyasında şu dönemde başlayan yeni ulusal kanal dizilerinden pek hayır gelmez.

- Bir de Orphan Black’in üçüncü sezonu başladı ve klonlar geri döndü.

.

 Ekstra haberlerde de şunlar oldu:

- İkinci sezon sonunda NBC’nin iptal ettiği Revolution’un dört bölümlük bir çizgi romanla hikâyesini toparlayacağı açıklandı. Mayıs içinde çıkacakmış.

- First Lady Michelle Obama, sağlık konusunda bir çeşit bilgilendirme yapmak amaçlı NBC’nin The Night Shift dizisinin 4 Mayıs’taki bölümüne konuk olacak.

- 12 Years Of Slave’in Oscar ödüllü yazarı John Ridley’ın Marvel için tanınmış bir kahramanı konu alacak bir dizi hazırlığına gireceği açıklandı.

- HBO, Vimeo’da web dizisi olarak yayınlanan High Maintenance’a altı bölümlük onay vererek TV dizisi olarak yayınlayacağını açıkladı. Konu: Bir esrar satıcısının (Ben Sinclair) müşterileriyle arasındaki tuhaf ilişki üzerine. Komedi.

- Arrow / Flash üzerine hazırlanacak uzantı dizinin adının şu an için ‘Legends’ olacağı açıklandı. Aynı isimli bir TNT dizisi de olduğundan değiştirilme ihtimali bir kenarda duruyor.

- Dizi işlerine pek bulaşmayan National Geographic, Saints & Strangers isimli dört bölümlük mini bir diziye onay verdi. 2015 Sonbahar’ında yayınlanacak. Amerika’nın keşfini işleyen bir dizi olacakmış.

1 2 3
/ Aytaç Kara
21/04/2015 00:58
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI