Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Tatlı Küçük Yalanlar ve Yalancılar

.

 Kadro haberlerinde şöyle şeyler oldu niyeyse:

- The CW’nun yazın başlayacak Significant Mother isimli komedisinin başrolü bulundu: Nathaniel Buzolic (The Vampire Diaries).

Konu: Portland’da yaşayan Nate, iş gezisinden döndüğünde annesi Lydia’nın hem ev hem de en yakın arkadaşı çapkın Jimmy ile sevgili olduğunu öğreniyor ve ortalık karışıyor. Dahası babası da Lydia’yı geri kazanmaya karar verip ondan yardım bekliyor ve bu durum kendi aşk hayatında bile çeşitli sorunlara neden oluyor. Sezon dokuz bölüm, açılış 3 Ağustos.

- İlk sezonu O.J. Simpson davasını işleyecek olan American Crime Story’de dava hâkimi Kenneth Choi, Nicole Brown Simpson’ın kız kardeşi de Jordana Brewster (Hızlı ve Öfkeli, Dallas) olacak.

- Angela Bassett de American Horror Story’ye geri döneceği açıklanan bir diğer isim oldu. Bir ben kaldım döneceği açıklanmayan.

- Kadrosunu toplaya toplaya bitiremeyen Heroes: Reborn, üç oyuncu daha kattı: Eve Harlow (The 100), Francesca Eastwood ve Pruitt Taylor Vince.

- The Walking Dead’in uzantısı Fear the Walking Dead’e Elizabeth Rodriguez (Orange is the New Black) de katıldı.

- Sleepy Hollow’un Frank Irving’i Orlando Jones’un üçüncü sezonda dizide yer almayacağı açıklandı.

- The Mortal Instruments kitap serisinden ABC Family için Shadowhunters ismiyle TV’ye uyarlanan dizide, Simon’ı Alberto Rosende (Blue Bloods), Isabelle’i de Emeraude Toubia canlandıracak. Daha önce de Jace’in Dominic Sherwood (Vampire Academy) olduğu açıklanmıştı.

- Joe R. Lansdale’in yazdığı roman serisi Hap and Leonard’tan uyarlanan diziye James Purefoy (The Following), Hap olarak katıldı. Leonard’ı da Michael Kenneth Williams canlandıracak. Dizi, başı sürekli belaya giren ve birlikte suçları çözen bir ikili üzerine.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
05/05/2015 08:56
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI