Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Tatlı Küçük Yalanlar ve Yalancılar

.

 Yeni sezon dizilerinin açıklanmasına çok az kala bu cephede de durum şöyle:

1) Stresten bazen başıma ağrı giriyor.

2) - PBS, Amerikan iç savaşına dayalı Mercy Street isimli bir drama yayınlayacağını duyurdu ve kadrosundaki bazı isimler şöyle:

Josh Radnor (HIMYM), Mary Elizabeth Winstead (The Returned), Jack Falahee (How to Get Away With Murder), AnnaSophia Robb (The Carrie Diaries), Cameron Monoghan (Shameless), Gary Cole (The Good Wife), Luke Macfarlane (Brothers & Sisters). Altı bölüm sürecek ve 2016 kışında.

- NBC gelecek sezon yayınlayacağı dizilerden üç tanesini birkaç gün erken açıkladı: Blindspot, Chicago Med, Heartbreaker.

* Blindspot: Times Meydanı’nda hafızasını kaybetmiş ve vücudunda taze dövmelerle bir kadın bulununca bir FBI ajanı da kendini bir komplonun ortasında buluverir; çünkü kadının vücudundaki dövmelerden birisi ajanın adıdır.

* Chicago Med: Chicago Fire ve Chicago PD’den sonra bu sefer şehrin doktorları üzerine bir dizi geliyor.

* Heartbreaker: Kalp cerrahisi uzmanı Alex Panttiere’in hastalarını, özel hayatını, yaşadığı karmaşaları ve bununla baş etmeye çalışması üzerine.

- HBO, önümüzdeki sezon için Brothers in Atlanta isimli bir komediye ‘onay’ verdi. Konu: Atlanta’da eğlence sektöründe ayakta kalmaya çalışan iki arkadaşın başından geçenler.

Ayrıca Living On Video isimli bir komediye de ‘onay’ verdi. Proje David Fincher’dan.   Konu: 1983 Los Angeles’ındayız. Müzik endüstrisinin o dönemdeki önemli isimleri üzerine olacak.

- 1976’da yayınlanan aynı isimli kitaptan 1977’de mini dizisi çekilen Roots’un, History-Lifetime-A&E üçlüsünde yayınlanmak üzere dirileceği kesinleşti.

Bu haftalık da böyle oluverdi işte. Haftaya tekrardan görüşmek dileğiyle efendim.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
05/05/2015 08:56
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI