Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
100. yılın aşkına Gallipoli

.

 Gelelim yeni kadro haberlerine:

- True Blood’ın Pam’i ve diziden sonra Once Upon a Time’a bir süreliğine Maleficent olarak dönen Kristin Bauer Van Straten yeni dizisini buldu: ABC onay verirse izleyeceğimiz Kingmakers. Kız kardeşi elit bir üniversitede ilk yılındayken ölü bulunan bir adam, yeni bir kimlikle gizlice okula ve okulun gizli derneğine sızarak araştırmasına başlıyor.

- Yazın yayına girecek Heroes: Reborn’un kadrosuna Ryan Guzman (Pretty Little Liars), Henry Zebrowski (A to Z), Judith Shekoni (Twilight) ve Once Upon a Time’ın Peter Pan’ı Robbie Kay de dahil oldu.

- Arrow-The Flash ikilisi üzerinden planlanan uzantı diziye, The Flash’te Heat Wave olarak yer alan Dominic Purcell de katıldı. Caity Lotz (Black Canary), Brandon Routh (Atom), Wentworth Miller (Captain Cold) ve Victor Garber (Firestorm) de kadroda.

- Lady Gaga ve Matt Bomer’dan sonra American Horror Story: Hotel’e Wes Bentley katıldı.

- Ryan Murphy’nin ilk sezonu O.J. Simpson davası üzerine kurulu olacak dizisi American Crime Storyde Nichole Brown Simpson’ın arkadaşı Faye Resnick olarak Connie Britton (Nashville) yer alacak.

- Covert Affairs iptaliyle boşa çıkan Hill Harper (CSI: NY), Limitless filminden CBS’e hazırlanan ve onay alırsa izleyeceğimiz TV uyarlamasına katıldı.

- 30 Haziran’da CBS’te yaz dizisi olarak izleyeceğimiz Zoo’ya, en son Enlisted’ta izlediğimiz Geoff Stultz da katıldı. Konu: Dünya genelinde insanlara karşı şiddetli hayvan saldırılarının başladığı ve buna çözüm aranan bir dizi. Kadroda James Wolk (The Crazy Ones), Kristen Connoly (House of Cards) ve Billy Burke (Revolution) de var.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
24/03/2015 09:00
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI