Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
100. yılın aşkına Gallipoli

.

 Biraz boyut değiştirelim:

- HBO, kadrosunda Helena Bonham Carter’ın da olduğu Codes of Conduct’a altı bölümlük ‘onay’ verdi. Konu: Amerikalı genç, zenci bir adamın New York’un yüksek sosyetesine girişiyle yaşadığı deneyim ve göründüğü gibi olmayan geçmişi üzerine.

- FOX, ünlü illüzyonist Houdini ve Sherlock Holmes’un yaratıcısı Sir Arthur Conan Doyle üzerine olacak Houdini and Doyle’a 10 bölümlük ‘onay’ verdi.

- David Lynch, teknik zorluklar yüzünden Twin Peaks’in üçüncü sezonunun tehlikeye düşebileceğini söylese de Showtime sorun çıkmayacağını açıkladı.

- Daha önce Sara Shepard’ın The Perfectionist serisini diziye dönüştürmek istediği haberleri çıkan Pretty Little Liars senaristi I. Marlene King, gözünü Rebecca Serle’in Famous in Love serisine de dikmiş ve başrol bile bulunmuş: Bella Thorne.

- Teen Wolf’un yaratıcısı Jeff Davis ise Let the Right One In (Gir Kanıma) filmini televizyona uyarlamaya karar vermiş. Hadi hayırlısı…

** LGBT temalı ya da içinde en az bir LGBT karakteri barındıran dizilerin ödül aldığı GLAAD Medya Ödülleri’nin 26.’sı dağıtılmış. Buna göre En İyi Drama’yı sitede Özetli Yorumlarını benim yazdığım How to Get Away with Murder, En İyi Komedi’yi Transparent; söylemesi ayıp çevirisine katkıda bulunduğum The Normal Heart da En İyi TV Filmi/Mini Dizi’yi kazandı. Glee ve Kerry Washington da özel ödül almışlar.

Bu hafta da böyle oldu efendim. Haftaya görüşmek dileğiyle…

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
24/03/2015 09:00
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI