Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Acele Etmeseniz de Olurdu

- Ayrıca eğer ilginizi çekerse NBC’nin sezon ortasında (Ocak-Şubat) yayınlayacağı Crowded da şimdiden (!) nete düşmüş durumda.

Konu: Kızları büyüyüp evden uçup gidince baş başa kalan bir çiftin (Carrie Preston, Patrick Warburton) iki yetişkin kızı yeniden eve yeniden dönünce işler karışıyor. Kahkaha efektli komedi.

** Geçtiğimiz haftanın yeni dizilerinde durum şöyle:

- Between: Netflix’in Kanada kanalı City ile ortak olarak ‘her hafta bir bölüm’ yayınlayacağı, sezonu altı bölüm sürecek bir dizi. Dizinin nasıl bir şey olduğundan şurada bahsetmiştim.

- Texas Rising: History’de yayınlanan beş bölümlük bir mini dizi. Bir taraftan Meksika donanması tarafından sıkıştırılan, diğer taraftan Komançi kabilesinin saldırısı altında olan Texas’ta olanları ve bunların ortasındaki General Sam Houston’ın (Bill Paxton) mücadelesi üzerine.

Ayrıca Rookie Blue, beşinci sezonunun ikinci yarısıyla geri döndü.

** Onay-iptallerde iki dizi vardı:

- Space, Bitten’a üçüncü sezon onayı verdiğini açıkladı.

- BBC One, Count Arthur Strong isimli komediye üçüncü sezon onayı verdi.

- Eğer çıkan haberler kesin doğruysa Twin Peaks’in geri dönüşü dokuz değil, 18 bölüm şeklinde olacak. Ayrıca dizinin müziklerini yapan Angelo Badalamenti de diziye dönecek.

** Biraz da özel hayata girersek:

- Kelly Rutherford (Gossip Girl, Lily), 2012’den beri babalarıyla Monaco’da yaşayan iki çocuğu için yürüttüğü velayet savaşını nihayet kazandı. Mahkeme çocukların Los Angeles’a getirilmelerine hükmetti.

- Buzzfeed çalışanlarından Susan Cheng, oyuncu Paul Johansson’ı (One Tree Hill, Dan) bir röportaj sırasında kendisini taciz etmekle suçladı. Oyuncu ise avukatı aracılığıyla suçlamayı reddetti.

- Hart of Dixie’nin George Tucker’ı Scott Porter ve eşi Kelsey’in bir oğlu olmuş.

- Alison Pill (The Newsroom, Maggie), kendisi gibi oyuncu olan Joshua Leonard (Bates Motel) ile evlendi.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
26/05/2015 08:18
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI