Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Acele Etmeseniz de Olurdu

** Kadro haberlerinde durum şöyle:

- The O.C.’nin Marissa’sı, yani bizdeki Medcezir’in Mira’sı olarak bilinen Mischa Barton, ABC Family’de yayınlanacak olan Recovery Road’un kadrosuna katıldı.

Konu: Bağımlılık sorunu nedeniyle rehabilitasyon merkezine yatan genç bir kız (Jessica Sula, Skins) ve oradaki yeni arkadaşlarının yaşadıkları üzerine. Barton, bu tesistekilerden birinin kendisi de bir bağımlı olan en yakın arkadaşını canlandıracak.

- New Girl’ün Schmidt’i olarak bilinen Max Greenfield, Lady Gaga’yı başrolde izleyeceğimiz American Horror Story’nin yeni sezonuna katıldı.

- Full House’ta (Bizim Ev) Michelle Tanner’ı oynayan Mary-Kate ve Ashley Olsen ikizler, dizinin Netflix’te dirilecek olan yeni versiyonu Fuller House’ta yer almayacaklar.

- The Good Wife’ta Finn Polmar’ı oynayan Matthew Goode’un dizinin yeni sezonunda yer almayacağı açıklandı. Oyuncuyu izlemek isteyenler kendisini Downton Abbey’in altıncı sezonunda bulabilirler.

- Heroes’un eski oyuncularından birisi daha Heroes Reborn için geri dönüyor: Telepat dedektif Matt Parkman’i oynayan Greg Grunberg.

- CBS’in üçüncü sezon sonunda iptal ettiği ama A&E’nin kurtardığı ve bu sırada kadrosunun başrol ikili hariç büyük ölçüde dağıldığı Unforgettable’da Skeet Ulrich, Michael Dempsey’in karakteri Eddie Martin’i canlandıracak.

- ‘Adet’ olduğu üzere son olarak ilk sezonu O.J. Simpson davası üzerine kurulu olacak American Crime Story’nin geçtiğimiz haftadaki kadro haberlerini bırakayım:

Bölge Başsavcısı Gil Garcetti, Bruce Greenwood (Mad Men) tarafından canlandırılacak.

John Trovolta’nın oynayacağı O.J.’in avukatlarından Robert Shapiro’nun eşi Linell’i Cheryl Ladd (Las Vegas, Charlies Angels), O.J.’in avukatlarından Alan Derschowitz’i Evan Handler (Californication) oynayacak.

O.J.’in yakın arkadaşlarından Al Cowlings’i Malcolm-Jamal Warner (Major CrimesMalcolm & Eddie) canlandıracak.

Adli tıp uzmanı Dr. Henry Lee de Paul Kim’e emanet.

Bu haftalık da böyle oldu efendim. Haftaya ucundan da olsa yaz sezonunu açtığımız yazıyla ve umarım daha az haberle birlikte tekrar görüşmek dileğiyle.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
26/05/2015 08:18
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI