Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Acele Etmeseniz de Olurdu

** Yayınlanacak yeni dizilerde durum güncellemesi var:

- FX, Sons of Anarchy’nin arkasındaki isim olan Kurt Setter’ın hazırladığı The Bastard Executioner’a 10 bölümlük ‘onay’ verdi. Dizinin kadrosunda Katey Sagal (Sons of Anarchy) ve True Blood’in Bill’i Stephen Moyer de var.

Konu: Dönem dizisi. Savaşın yıkıcılığından bıkmış ve yılmış Kral III. Edward’ın komutasındaki bir şövalye, her ne kadar kılıç kullanmayı bırakmış olsa da yeniden kılıcını eline almak zorunda kalıyor.

- Epix kanalı da dizi işine girmeye verdi ve başrolünde Nick Nolte’nin (Warrior, Luck) olacağı yarım saatlik kahkaha efektsiz Graves isimli bir komediye 2016 Sonbahar’da yayınlanmak üzere onay verdi.

Konu: 20 yıl önce başkanlığı biten eski ABD başkanlarından biri, zamanında yaptıklarının ülkeye zarar verdiğine karar veriyor ve işleri düzeltmek için harekete geçiyor.

- TNT, Major Crimes’ın uzantısı olarak hazırlanan ve Fritz Howard (Jon Tenney) karakteri ile FBI üzerine olması planlanan S.O.B.’tan vazgeçtiğini açıkladı; yayınlanmayacak.

** Yeni sezonda yayınlanacak bazı dizilerde daha başlamadan kadro değişikliklerine gidiliyor:

- The Catch: Shonda Rhimes’ın (Greys Anatomy, Scandal, HTGAWM) elinden çıkacak olan dizinin iki başrol oyuncusu diziden ayrıldı. Bethany Joy Lenz (One Tree Hill) ile Daman Dayoub (NCIS) artık yoklar. Fragman

- Wicked City: Adam Rothenberg, Holley Fain, Darrell Britt-Gibson artık yoklar. Fragman

- People are Talking: Meaghan Rath (Being Human, Sally) diziden ayrıldı. Fragman

- Heartbreaker: Don Hany diziden çıktı. Fragman

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
26/05/2015 08:18
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI